içinde

20 -26 Kasım Haftalık Kişisel Haftalık Numeroskobunuz

‘Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek üzere bütün evren senin için iş birliği yapar.’ Paulo Coelho Aşk yaşamlarımızın merkezine doğuyor! 2111 Sayı Sekansı, şu anda pozitif düşünceyi kullanmanız sezgilerinize kalbinize AŞK!a …

20 -26 Kasım Haftalık Kişisel Haftalık Numeroskobunuz

‘Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek üzere bütün evren senin için iş birliği yapar.’

Paulo Coelho

Aşk yaşamlarımızın merkezine doğuyor!

2111 Sayı Sekansı, şu anda pozitif düşünceyi kullanmanız sezgilerinize kalbinize AŞK!a odaklanmanın enerjisini taşıyor yaşamlarımıza.  

2111 sevginin, uyumun, mutluluğun, nezaketin ve huzurun sayısıdır. Romantik ilişkilerden aile sevgisine veya aslında hepimizin sevgi ile yaratıldığımızı aşka ilahi sevgiye kadar tüm sevgi ve arkadaşlığı yönetir. 2111 Aynı zamanda sonsuz ilahi sevgiyi ifade ediyor. 

2111 Sayı sekansı döngüsünde alışkanlıklarımızı istek ve yaptıklarımızı sorgulayalım. 

Bizi dengeden uzaklaştıran şeyler neler? 

Neleri yapıyor? 

Neleri İhmal Ediyor? 

Neyi daha çok yapmak istiyoruz ve neleri geride bırakmak istiyoruz?

Hayatta daha iyi bir denge yaratmak istiyorsak akışta olmalı dönüşümün bir parçası olmamız gerektiğinin kabulünde olmalıyız, 2111 sayı sekansı bu dönüşümleri yaparken sevdiklerimiz arkadaşlarımız ve ailemiz tarafından destekleneceğimizi öğretir.

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Haftalık tahmininizi okumak için kişisel yıl numaranızı bilmeniz gerekir. Bu sayı sizin için 2023 boyunca aynı kalacaktır, dolayısıyla bunu yalnızca bir kez hesaplamanız ve ardından her hafta bu sayı tahminini okumanız yeterlidir!

2023 yılına doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı eklemeniz yeterli. 

İşte sizlere 2 kısa örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (doğum yılınızın bu hesaplamayla ilgisi yoktur), kişisel yıl numaranız 6’dır çünkü:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız kişisel yılınız 4’tür çünkü:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel yılınız 1 ise

Bu 5 Kişisel Hafta cesaretle sorunların üzerine gitmeniz adına destekleyici enerjiler ile gücünüzün farkına vardıracak sizleri. Yeni bağlantılar kurmaktan çekinmeyin ve iş hayatınızda ortaya koyacağınız mücadele başarı ve kazanımları yükseltecek. 

Kişisel yılınız 2 ise 

Bu hafta yakın çevreniz sabrınızı test edebilir. Aşırı tepkilerden kaçının ve kendi merkezinizde kalın. Kazacaksınız. İş ve özel yaşamınızda söylemleriniz çok güçlü etkiler yaratacak ve söyledikleriniz kalıcı bir etki bırakacak. Yeni oluşumlar maddi manevi duygusal güzellikler sizleri karşılıyor. 

Kişisel yılınız 3 ise

Bu hafta yakın çevreniz ile fikir çatışmaları mümkün. Özelikle aile üyeleri veya size yakın olan diğer kişiler inançlarınıza şiddetle muhalefet edebilir sizi dışlar bir tutum içinde olabilirler. Değerlerinize sahip çıkmalı ve hiç kimsenin sizi ötekileştirmesine izin vermemelisiniz. 

Kişisel yılınız 4 ise 

Bu hafta 2111 hedeflerinizi ilerletme ve başarınızı destekleme şansı getiriyor sizlere. İş ve finansal konularda ikilemler yaşayabilirsiniz.  Seçimlerinizi yaparken duygusal davranmamaya özen gösterin. Etki altında kalıp yanlış yolu seçmek üzere olduğunuzu hissediyorsanız, sezgilerinize güvenerek kararlar almaya çalışın. 

Kişisel yılınız 5 ise 

Uyanışı en derin hali ile deneyimleyeceğiniz bir haftadasınız.  Kendinize güvenin, sürece güvenin, evrene güvenin. Olan her şey en yüce hayrınıza başarı şans ve mutluluk için gerçekleşiyor. Kafanızı karıştırmaya kalkanlara fırsat vermemeli rüyalarınızı önemsemelisiniz. 

Kişisel yılınız 6 ise 

Hafta boyunca sizi zorlayan hemen her şeyin üzerine gitmeniz önem taşımakta. Kararlığınız sizi başarıya taşıyacak. Özel yaşamınızda ise yüreğinizde olan güzellikleri iyi niyetle konuştuğunuzda her şey yoluna girmeye başlayacak. 

Kişisel yılınız 7 ise 

Duygusal hayatınız yeniden yapılanıyor ayrılıklar barışla birleşmeye dönüşebilir. Adım atmaktan size atılan sevgi dolu adımları kabul etmekten çekinmeyin. Mali ve hukuksal konularda ise dikkatli olmalısınız. Kontrol sizi pek çok şeyden koruyacak yanlışların önüne geçecektir. 

Kişisel yılınız 8 ise 

Aşk ve iş hayatınızda başarı mutluluk olmak istiyorsanız kendi gerçekliğinizi tezahür ettirmek için her anı iyi değerlendirin.  Başkalarının baskısına izin vermeyin hiçbir konuda. İçgüdülerinize ve sezgilerinize güvenin ve hiç kimsenin aldığınız kararları sabote etmesine izin vermeyin.

Kişisel yılınız 9 ise 

Kendi içinize kalbinize yolculuk zamanı erteledikleriniz ile yüzleşecek sağlıklı kararlar alabileceksiniz.  İş hayatınızda ise seçim yapma hakkınızı ertelememeli şans sizden yana iken iyi değerlendirmelisiniz. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio’nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Avukat Feyza Altun, Özlem ile Tayyar Öz Çiftinin Umre Çekilişindeki Detayları İlk Kez Açıkladı!

20-26 Kasım Haftalık Burç Yorumları