içinde , , ,

32 Ameliyat Geçiren TikTok Fenomeni Kararından Vazgeçti: ‘Yeniden Erkek Olmak İstiyorum’

Son zamanların popüler uygulaması TikTok’ta fenomen olan Oli London, BTS grubunun konserinden sonra grup üyesi Jimin’e aşık oldu ve ona benzemek istedi. Geçirdiği 32 estetik ameliyatla cinsiyet değiştirip kadın olan London, sürekli tacize uğradığını …

32 Ameliyat Geçiren TikTok Fenomeni Kararından Vazgeçti: ‘Yeniden Erkek Olmak İstiyorum’

Son zamanların popüler uygulaması TikTok’ta fenomen olan Oli London, BTS grubunun konserinden sonra grup üyesi Jimin’e aşık oldu ve ona benzemek istedi. Geçirdiği 32 estetik ameliyatla cinsiyet değiştirip kadın olan London, sürekli tacize uğradığını belirtirken yeniden cinsiyet değiştirip erkek olmak istediğini açıkladı. İşte detaylar…

Oli London, 2013 yılında Kore’de yaşadığı yıllarda BTS grubunun konserine gitti. Konser sırasında sahneye atlayan Oli, grubun vokalisti Jimin’e aşık oldu ve ona benzemeye karar verdi.

28 yaşındaki İngiliz adam Oli London, kör olma riskini göze alarak bu uğurda 75.000 pound (1.milyon 688 bin Türk Lirası) harcadı.

Yaptırdığı ameliyatlarla çok konuşulan TikTok fenomeni, geçirdiği tüm müdahaleleri anlattı:

“Şimdiye kadar dört kez burun ameliyatı, Korelilere benzemek için göz kapaklarını büyütme ameliyatı, ağız içi kornea gevşetme ameliyatı geçirdim. Ayrıca yanaklarımın daha şişik olması için slikon enjekte ettirdim, dudak silikonu ve yüzümün her tarafını botoks yaptırdım.”

Daha sonraki süreçte cinsel organını küçülttürüp, kadın olmaya karar veren London’un son talebi çok konuşuldu.

London, kadın olmasının ardından çok kez tacize uğradığını belirtti ve kararından pişman olarak yeniden erkek olmak istediğini açıkladı.

Siz TikTok fenomeni Oil London’un değişimini nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım… ✍️

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Aleyna Tilki Transparan Kıyafetiyle Ortalığı Yaktı! Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (30 Kasım)

Oyuncu Cansu Fırıncı, Yalı Çapkını dizisinden ayrıldı