içinde , , ,

5 Milyon TL’lik Güzellik Merkezini Devreden Nihat Doğan Öfkesini Kustu: ”Fare Suratlı Cüce”

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla yüm gözleri üzerine toplayan isim Nihat Doğan oldu.

5 Milyon TL’lik Güzellik Merkezini Devreden Nihat Doğan Öfkesini Kustu: ”Fare Suratlı Cüce”

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla yüm gözleri üzerine toplayan isim Nihat Doğan oldu. Geçtiğimiz aylarda bir güzellik merkezi devralmış ardından da görkemli bir açılış yapmıştı. Güzellik merkezine tam tamına 5 milyon TL harcan ünlü türkücü zarar ettiğinden dolayı, dükkanı yok pahasına başkasına devretmişti. Konu hakkındaki sessizliğini bozan Doğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Nihat Doğan’ın ”fare suratlı cüce” benzetmesi ise gündem oldu.

Her açıklaması her paylaşımı ile ayrı bir olay olan Nihat Doğan magazinin dünyasının en tanınan isimlerinden bir tanesi.


Şarkıcılığın yanısıra sunuculuk kariyeriyle de tanınan Nihat Doğan, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Arezoo Gharlar ile sessiz sedasız dünyaevine girmişti.


Geçtiğimiz aylarda yeni bir sektöre giriş yapan Doğan görkemli bir törenle güzellik merkezi açtı. Ünlü türkücünün yöneldiği sektörde işler istediği gibi gitmedi.


Güzellik merkezi için küçük çaplı bir serveti gözden çıkarttığı bilinen Nihat Doğan tam 5 milyon TL harcamıştı. İşin en tatsız yanı ise; Doğan, zarar ettiğini görünce merkezi yok pahasına devretti.


Konu hakkında bu zamana kadar açıklama yapmayan Doğan sosyal medya hesabından sessizliğini bozdu. Ünlü türkücü resmen öfke kustu.


Paylaşımların herhangi bir isim vermeyen Nihat Doğan, “Şatafatlı açılışlarla sizleri hipnotize edip cebinizdeki parayı almaya çalışan sözde ağdacı, özde dolandırıcıların oyununa gelmeyin.” ifadelerini kullandı.


”Bu dini para olan fare suratlı ağdacı cüce, sadece bana değil, ifşa sayfalarına da borç takmış, kaçmış. Ağdacı dolandırıcı cüce, kapanan sayfasını açan çocuğun da parasının üstüne yatmış. Hatta bu çocuğu 2. dolandırmasıymış. (10 bin TL)’
“Sağda solda annelik üzerinden duygu sömürüsü yapan sonradan görme bu fare suratlı ağdacı cüce, 25 sene boyunca annesini görmeye gitmeyen, vicdansız pisliğin tekidir. Allah şahit olsun ki çocuğumun rızkı olan o parayı senden alacağım.”


”Ya da seni tüm Türkiye’ye rezil edip paramı öyle alacağım. En yakın zamanda çıkacağım televizyon programında bu fare suratlı tokatçı, ağdacı cücenin beni ve insanları nasıl dolandırdığını en ince ayrıntısına kadar anlatacak, bu tokatçıyı tüm Türkiye’ye rezil edeceğim.’
Merkezi Nihat Doğan’a veren güzellik merkezlerinin sahibi Sevim Alan ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.


‘Bileğinizi gücüne güveneceksiniz, biz bu sektörde bir yerlere gelmiş, isim yapmış, kendimizi kanıtlamışız. Size ekmek kapısı açıyoruz, ekmeğimizi bölüşüyoruz. Bileğinizin gücüne güvenin. Bire bin katın, yürüyün gidin’ sözlerinin yer aldığı bir videoyu paylaşarak ‘İç sesim konuşuyor’
Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?


Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Ünlü Oyuncu Naz Elmas İle İlgili Şaşırtıcı İddia: ”Kendisi Benim Oturduğum Siteyi Bastı”

Kıvanç Tatlıtuğ’un eline yaptırdığı gül dövmesinin sırrı çözüldü