içinde

Akciğer Embolisi Geçiren Pelin Karahan’ın Eşi Bedri Güntay’ın Sıhhat Durumunda Sevindirici Gelişme!

Kavak Yelleri dizisiyle hayatımıza giren başarılı oyuncu Pelin Karahan, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri. Uzun yıllardır Bedri Güntay ile mutluluğu bir evliliği olan oyuncu, zor zamanlardan geçiyor. Geçtiğimiz günlerde akciğer embolisi geçi…

Kavak Yelleri dizisiyle hayatımıza giren başarılı oyuncu Pelin Karahan, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri. Uzun yıllardır Bedri Güntay ile mutluluğu bir evliliği olan oyuncu, zor zamanlardan geçiyor. Geçtiğimiz günlerde akciğer embolisi geçiren Güntay’in sağlık durumuyla ilgili sevindirici haber geldi.

Kavak Yelleri dizisiyle tanınan ekranların sevilen oyuncusu Pelin Karahan, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri.

En son Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki performansıyla beğenileri üzerine toplayan oyuncu, şu sıralar zor zamanlardan geçiyor.

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde eşi Bedri Güntay’ın akciğer embolisi sebebiyle hastaneye kaldırıldığı ve ameliyata alındığı haberleri çıkmıştı.

Güzel oyuncu ise sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak eşinin sağlık durumuyla ilgili bilgi vermişti.

Karahan ” Eşim, Bedri Güntay teşhisi konulan akciğer embolisi nedeniyle acil ameliyata alınmıştı. Yapılan anjiyo gayet başarılı geçti, şu an hastanede gözetim altında devam ediyor süreci…” diyerek haberi doğrulamıştı.

Ameliyat olan Güntay’ın sağlık durumunun iyiye gittiği ve hastaneden taburcu edildiği öğrenildi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

İbrahim Tatlıses’e rakip olsun diye çıkarılan Mahmut Tuncer, İmparator ile neden küstüklerini anlattı: Birbirimize gıcık oluyoruz

Kocasına iki kez kafa atıp çivi saplayan kadın programa damga vurdu: Gece pastanecinin kızı arıyordu