içinde

Alizade’nin “Mavi Boncuk” Şarkısının +18 Versiyonunu Söylemesi Sosyal Medyanın Gündeminde

Son yılların en tartışmalı şarkıcılarından olan ve tarzıyla sık sık gündeme gelen Alizade, bu kez ‘Mavi boncuk’ şarkısına kattığı yorumla gündeme geldi. Emel Sayın’dan dinlemeye aşina olduğumuz şarkının sözlerini değiştiren Alizade çok konuşuldu …

Alizade’nin “Mavi Boncuk” Şarkısının +18 Versiyonunu Söylemesi Sosyal Medyanın Gündeminde

Son yılların en tartışmalı şarkıcılarından olan ve tarzıyla sık sık gündeme gelen Alizade, bu kez ‘Mavi boncuk’ şarkısına kattığı yorumla gündeme geldi. Emel Sayın’dan dinlemeye aşina olduğumuz şarkının sözlerini değiştiren Alizade çok konuşuldu.

Hayranlarına “tantunilerim” diye seslenen, kimileri tarafından sempatik, kimleri tarafından antipatik bulunan Alizade yine adından söz ettirmeyi başardı.

Emel Sayın’ın hayat verdiği “Mavi boncuk” şarkısını söylediği anları takipçileriyle paylaşan Alizade’nin +18 yorumu sosyal medyada çok konuşuldu.

Şarkının sözlerini değiştiren Alizade, “Yeteneksiniz Türkiye” başlığıyla TikTok’ta yaptığı paylaşım milyonlarca kez izledi.

“Onda bunda şundadır. Şunda bunda ondadır. Büyük d*ck kimdeyse, benim p*ssy ondadır” diyen Alizade, videoyu kapatmadan “Şaka yaptım” dedi.

Alizade’nin paylaşımı şöyleydi👇

Şarkının Alizade versiyonunundaki sözler merak edildi.

Sesi aslında çok güzel denildi.

Alizade’yi beğenmeyenler de vardı elbette.

👇

👇

👇

👇

👇

Tantuniler bu konu hakkında ne düşünüyor? Yorumlarda buluşalım!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Özkan Uğur Anısına Sahne Alan Mazhar Alanson Sahnede Duygusal Anlar Yaşadı

24 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!