içinde

Aralarına 30 Milyonluk Ev Girdi: Annesinin Seren Serengil’e Dava Açtığı İddia Edildi

Seren Serengil, annesinin tüm masraflarını karşılayacağını belirterek Suadiye’deki evin tapusunu üzerine geçirdiği iddia edildi. Anne Nevin Teoman ‘Ne imzaladığımın farkında bile değildim’ diyerek dava açtı. Anne kızın arasın 30 milyon TL’lik ev girdi. …

Aralarına 30 Milyonluk Ev Girdi: Annesinin Seren Serengil’e Dava Açtığı İddia Edildi

Seren Serengil, annesinin tüm masraflarını karşılayacağını belirterek Suadiye’deki evin tapusunu üzerine geçirdiği iddia edildi. Anne Nevin Teoman ‘Ne imzaladığımın farkında bile değildim’ diyerek dava açtı.

Anne kızın arasın 30 milyon TL’lik ev girdi.


Günaydın gazetesi Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre Nevin Teoman, ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi imzalatıp Suadiye’deki evinin tapusunu üzerine geçirdiği iddiasıyla kızı Seren Serengil’e dava açtı.
“Kızım beni kandırdı. Ne sağlık sigortamı ödedi, ne de faturalarımı.”


Noterden imzasını alıp Bostancı’daki evinin tapusunu kendi üzerine geçirdiği iddiasıyla kızına dava açan Teoman, ‘Kızım beni kandırdı. Ne sağlık sigortamı ödedi, ne de faturalarımı. Aylarca doğal gazsız oturdum. 30 milyonluk dairemi de üzerine geçirdi, kendisine dava açtım’ dedi.
Serengil’in annesi Nevin Teoman’ı Ankara’da GATA’ya götürüp sağlık heyetine soktu ve vasiyetini yazdırdıktan sonra ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi yaptırıp noterden annesinin imzasını aldığı iddia edildi.


Teoman’ın Suadiye’de piyasa değeri 30 milyon lira olan dairesinin tapusunu kendi üzerine alan Serengil, üzerine geçtiği ev nedeniyle mahkemeye verildi.
“Bana Seren değil, kızım Fulya bakıyor.”


Teoman’ın avukatı ‘Seren Hanım ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi yaptı. Bu sözleşmeye göre annesine ölünceye kadar bakması, sağlık, bakım, beslenme, giyim ve benzeri tüm ihtiyaçlarını karşılaması gerekiyor. Ancak bunların hiçbiri sağlanmadı’ dedi. Maddi anlamda sıkıntı yaşayan Teoman, ilk evliliğinden olan kızı Fulya Telli’nin kendisine maddi-manevi destek olduğunu açıkladı.
“25 yıldır tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum.”


Serengil ise annesinin kendisine yönelik suçlamalarını tümüyle reddetti: ‘Annemin 25 yıldır tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum, kız kardeşim Fulya’ya para gönderip anneme yardım ediyorum. Annemin vasiyetiydi zaten, ‘Suadiye’deki evi sana vereceğim’ diyordu. Noterde de bunu kendisi beyan etti’ dedi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Çekimleri 45 gün durdurulmuştu: Fenomen dizi Arka Sokaklar’a sağlık arası

18 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!