içinde

Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler Çifti Bebeklerine Kavuştu

Ünlü şef Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler yaklaşık iki yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz Eylül ayında nikah ile taçlandırmışlardı. Çift bir süredir bebek heyecanı yaşıyordu. Bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan çift, sonunda kızlarına kavuştu. …

41 Kere Maşallah! Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler Çifti Bebeklerine Kavuştu

Ünlü şef Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler yaklaşık iki yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz Eylül ayında nikah ile taçlandırmışlardı. Çift bir süredir bebek heyecanı yaşıyordu. Bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan çift, sonunda kızlarına kavuştu.

Şef Arda Türkmen ile Melodi Elbirliler, geçtiğimiz yıl eylül ayında nikah masasına oturmuştu.


Beşiktaş’taki bir otelde düzenlenen evlilik törenleri 200 davetli ile oldukça eğlenceli geçmişti. Sosyal medyada da mutlu anlarını takipçileri ile paylaşmışlardı.
Elbirliler ve Türkmen geçtiğimiz temmuz ayında bebek müjdesi vermişlerdi.


Ünlü çift, bebek beklediklerini tatildeyken öğrenmişlerdi. Bu mutlu haberi eğlenceli pozları ile duyurdular. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarının altına, ‘Bizden size güzel bir haber; pek yakında üç kişiyiz’ notunu eklemişlerdi. Çifte yakınları Pınar Altuğ, Merve Dizdar, Dila Tarkan ve Seda Bakan gibi ünlü isimlerden tebrik mesajları yağmıştı.
Elbirliler, hamilelik sürecini sosyal medya hesabından takipçileriyle devamlı paylaşıyordu.


Elbirliler, geçtiğimiz ay ünlü bir otelde baby shower partisi düzenlemişti. Deniz kızı temalı partide eşi ve arkadaşlarını ağırladı.
Elbirliler ve Türkmen, baby shower’da bebeklerinin cinsiyetini açıkladı.


Anne-baba olacakları için çok heyecanlı oldukları gözlerinden okunan çift, bir kızları olacağını duyurmuştu.
“Kız babası olacağım inşallah.”


Partide çekilen kareyi takipçileriyle paylaşan Türkmen, gönderisine, ‘Tatlı kızımıza kavuşmak için iki aydan az kaldı. Allah’ın izniyle kız babası olacağım inşallah. Keyifli bir heyecan’ notunu eklemişti.
Bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan çift, sonunda kızlarına kavuştu.


Instagram hesabından eşi Elbirliler ile ortak bir paylaşım yayınlayan Türkmen, ‘Biz bugün 3 olduk… Kızımız Ada Siena Türkmen, ailemize hoş geldin. Yolun, bahtın, şansın hep açık olsun. Allah herkesin de gönlüne göre versin. Bugün en mutlu günümüz… Güzel dilekleri için herkese çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yapım şirketi, Arka Sokaklar dizisinin çekimlerini 45 gün durdurdu

Dansı bırakarak moda sektörüne yönelen Asena, ilk defilesinde gözyaşlarına hakim olamadı