içinde

Armağan Çağlayan’ın Erotik Sinema Sorusuna Aydemir Akbaş’tan Herkesi Şaşırtacak Bir Yanıt Geldi

Armağan Çağlayan’ın programına katılan Akbaş, bir dönem oynadığı erotik filmler ve karısının tepkisiyle ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı

Armağan Çağlayan’ın Erotik Film Sorusuna Aydemir Akbaş’tan Herkesi Şaşırtacak Bir Cevap Geldi

Aydemir Akbaş yılların usta oyuncusu. Geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan’ın programına katılan Akbaş, bir dönem oynadığı erotik filmler ve karısının tepkisiyle ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Aydemir Akbaş yılların oyuncusu. Daha önce eşi Beyhan Hanım’la ilgili “Eşim Beyhan’a bir şey olsa hemen bir 20’lik alırım” sözleri magazin gündeminde yer bulmuştu.

Geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan’ın programına katılan Akbaş, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Armağan Çağlayan’ın “”Seks avantür filmlerinde oynarken evli miydiniz? Hanımınız (Beyhan Akbaş) kıskanmıyor muydu sizi?” sorusuna şöyle cevap verdi:

“Tabii. Keşanlı zamanında evlendim, hiç kıskanmaz. Lafını bile etmezdi filmlerin. Ama bana bir şey söylerdi; erkeksin, erkeklerin uçkuru atar. Sen de bir gün yapacaksın çaresiz ama duymayayım, hastalık kapma, benim üstümde biri olsun dedi”

Bir dönem Fatma Girik ve Nükhet Duru’yla da anılan Aydemir Akbaş, karısının çok zeki olduğunu ve bu isimlerle hemen arkadaşlık kurduğunu söyledi.

Aydemir Akbaş bugüne kadar 70 tanesi erotik olmak üzere toplam 127 filmde oynamış, 8 filmde yönetmenlik yapmış, 33 dizi senaryosu yazmış ve 30 tane de tiyatro oyununda rol almıştır.

Aydemir Akbaş, eşi Beyhan Hanım’la 2 kez boşanıp 3 kez evlenmişti. Beyhan Hanım şimdilerde demans hastası ve kız kardeşinde kalıyor.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Eurovision Birincisi Alexander Rybak ile Sertap Erener’den Sürpriz Buluşma!

Serdar Ortaç’ın Sahnedeki Tutumları ve Yerden Tekerlekli Sandalye ile Çıkarıldığı Anlar Gündem Oldu!