içinde ,

At yarışlarını izlemeye giden TikTok fenomeni, yaptığı hareketle mide bulandırdı

Avustralya’nın Melbourne şehrinde at yarışlarına giden 30 yaşındaki Tiktok yıldızı Jamie-lee McCabe, hipodroma çıkan yürüyen merdivenlerden gittiği sırada merdivenin plastik kayışını yaladı. Fenomenin bu hareketi internet kullanıcıları tarafından mide bulandırıcı olarak yorumlandı.

TikTok yıldızı Jamie-lee McCabe alkolü etkisiyle skandal bir harekete imza attı. McCabe, hipodroma çıkan yürüyen merdivenlerden gittiği sırada merdivenin plastik kayışını yaladı.

@luke_peffer99

MELBOURNE CUP 🤌🏼…… sister told me she was only gonna have a couple then this happend🫣 #fypシ #fypシ #party #jefferydahmeredits #gross #youlikethetasteofass #lol #leaveherbe

♬ original sound – Liam McCreaddiie

HAREKETİNİ 7 SANİYE SÜRDÜRDÜ

Elinde alkol şişesi ve telefonu ile yürüyen merdiveni yalayan Jamie-lee McCabe, etraftakiler uyarmasına rağmen 7 saniye bu hareketini devam ettirdi.

TAKİPÇİLERİ ELEŞTİRDİ

Fenomen isim daha sonra kardeşinin çektiği o anlara ait videoyu hesabından 750 bin takipçisi ile paylaştı. Takipçileri de Jamie-lee McCabe’ye yaptığı davranışın hijyenden uzak mide bulandırıcı olduğunu söyledi.

“ALKOLÜN ETKİSİYLE YAPTIM”

Daily mail gazetesine konuşan Jamie, iki gün önce aşırı derecede alkol aldığını, bu alkolün 48 saat etkisini sürdürdüğünü ve o nedenle ne yaptığının pek farkında olmadığını söyledi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kalça kemiğini çatlatan Ajda Pekkan’la ilgili kafa karıştıran iddia

Dünyanın en çekici kadını seçilen ünlü model, yarı çıplak pozlarını paylaştı