içinde

Aylık 100 Bin Dolarla Geçinemediğini Açıklayan Merve Taşkın Asgari Ücretle Geçinenlere Seslendi!

OnlyFans’te içerik üreticisi olan Merve Taşkın, sansasyon yaratan açıklamalarıyla ve paylaşımlarıyla çok konuşulan bir isim. Son olarak Onedio ile yaptığı röportajla ve aylık kazancıyla gündeme gelen Taşkın, asgari ücretle geçinen kişilere seslendiği …

Aylık 100 Bin Dolarla Geçinemediğini Açıklayan Merve Taşkın Asgari Ücretle Geçinenlere Seslendi!

OnlyFans’te içerik üreticisi olan Merve Taşkın, sansasyon yaratan açıklamalarıyla ve paylaşımlarıyla çok konuşulan bir isim. Son olarak Onedio ile yaptığı röportajla ve aylık kazancıyla gündeme gelen Taşkın, asgari ücretle geçinen kişilere seslendiği tweetiyle dikkat çekti! 👇

Beşiktaş’ın Porto’yu mağlup etmesinin ardından memesine “Beşiktaş” yazarak tweet atan Merve Taşkın, ünlülük macerasına bu sayede başlamıştı.

Amsterdam’daki seks müzesinde penis heykeliyle çektiği fotoğraflar nedeniyle davalık olan Merve Taşkın, ardından bir süre daha sakin bir hayat sürmeye başlamıştı.

Yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarıyla sık sık sansasyon yaratan Taşkın, şu sıralar aylık kazancıyla gündemde…

Cinsel içerikli video ve fotoğrafların paylaşıldığı OnlyFans platformunda içerik üreten Merve Taşkın, Onedio ile yaptığı röportajda “aylık kazancının 100 bin dolar olduğunu” söylemişti.

“Ayda 100.000 dolar kazanıyorum ama bu benim için yeterli değil. Yaşam stilim için çok az bir miktar açıkçası.” diyen Taşkın, şimdi de attığı bir tweet ile gündemde.

Ardından da söz konusu tweet’e bakalım. Merve Aydın, “Ben ayda 100 bin dolar kazanarak geçinemiyorum. Siz asgari ücretle geçiniyorsunuz… Bu büyük bir başarı tebrik ediyorum halkı” sözleriyle dikkat çekti.

Kendisine yorumlar da gecikmedi tabii…

Merve Taşkın bizi tebrik etti, az buz bir şey değil!

Zor be!

İddialı diyebilir miyiz?

E Merve Taşkın da kıt kanaat geçiniyor diyebilir miyiz?

Bu da önemli bir detay…

Yok yok!

Haydaaaa!

Merve Taşkın durup dururken ayarlarımızla oynadı yine, iyi mi?

Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Farah Zeynep Abdullah’ın, Yılmaz Güney’e Yönelik Sözleri Yüzünden PKK’lılarca Ölüm Tehdidi Aldığı İddia Edildi

Merve Taşkın’ın Bekaret Açıklamasından Seks Müzesi Paylaşımına Kadar Yaptığı Sansasyonel Olayları