içinde

Bahar Candan ve Nihal Candan da Dilan Polat’ın Tutuklu Olduğu Cezaevine Gönderildi

Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanan Nihal Candan ve Bahar Candan’ın Dilan Polat’la aynı cezaevinde sevk edildiği öğrenildi. Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ın ardından, 600’den …

Bahar Candan ve Nihal Candan da Dilan Polat’ın Tutuklu Olduğu Cezaevine Gönderildi

Çete üyeliği ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanan Nihal Candan ve Bahar Candan’ın Dilan Polat’la aynı cezaevinde sevk edildiği öğrenildi.

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ın ardından, 600’den fazla sosyal medya fenomeni mercek altına alınmıştı.

Dün de sosyal medya fenomeni Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler gözaltına alınmış, fenomen kaosuna bir yenisi daha eklenmişti.

“Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama” suçlarından İstanbul’da gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan’ın tutuklanmasına karar verildi.

Tutuklama kararını öğrenen Candan kardeşler dakikalarca “Neden?” diye bağırarak ağladı.

Geçtiğimiz dakikalarda cezaevine sevk edilmek üzere araçlara bindirilen kardeşlerin Dilan Polat’ın tutuklu olduğu Silivri Cezaevi’ne gönderildiği öğrenildi.

Aynı koğuşta kalıp kalmayacakları ise merak konusu…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Billie Eilish Son Röportajında Hiçbir Zaman Kadın Gibi Hissetmediğini İtiraf Etti

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanan kara kutusu Ahmet Gün itirafçı oldu