içinde

Bir Aşk Daha Bitti! Gökhan Çıra ve Nişanlısı Eylül Keleş Ayrıldıklarını Açıkladı!

Gökhan Çıra ve Eylül Keleş çifti, bir dargın bir barışık aşk yaşıyordu. Gökhan Çıra, aradığı aşkı sevgilisi Eylül Keleş’te bulduğunu düşünerek geçtiğimiz Ekim ayında nişanlanmıştı. Ancak evlilik haberi beklediğimiz Gökhan Çıra ve Eylül Keleş …

Bir Aşk Daha Bitti! Gökhan Çıra ve Nişanlısı Eylül Keleş Ayrıldıklarını Açıkladı!

Gökhan Çıra ve Eylül Keleş çifti, bir dargın bir barışık aşk yaşıyordu. Gökhan Çıra, aradığı aşkı sevgilisi Eylül Keleş’te bulduğunu düşünerek geçtiğimiz Ekim ayında nişanlanmıştı. Ancak evlilik haberi beklediğimiz Gökhan Çıra ve Eylül Keleş çiftinden ayrılık haberi geldi. Detaylar için👇

Gökhan Çıra, daha önce Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanmıştı. Bu çalkantılı evliliğin ardından Gökhan Çıra, yeni bir aşka yelken açmıştı.

Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’den sonra aradığı aşkı Eylül Keleş’te bulmuştu. Bu nedenden dolayı Gökhan Çıra, Eylül Keleş ile evlenme kararı aldı.

Bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Gökhan Çıra ve Eylül Keleş, geçtiğimiz Ekim ayında aile ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle nişanlandı.

Çift, doludizgin aşklarının her anını sosyal medya hesaplarından paylaşıp bu anları takipçilerinin beğenisine sunuyordu.

Gökhan Çıra ve Eylül Keleş, bu sefer farklı bir açıklamayla gündeme geldi. Çift, ilk önce sosyal medya hesaplarından birbiriyle olan fotoğraflarını sildi. Daha sonra ise yaptıkları paylaşımla ayrıldıklarını açıkladılar.

Eylül Keleş’in sosyal medya hesabında yaptığı ayrılık açıklaması👇

Gökhan Çıra ise ortak alınan ayrılık kararını aşağıdaki açıklamayı yaparak duyurdu👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Sıla Türkoğlu’nun Duru Güzelliğine Beğeni Yağdı! 21 Kasım’da Ünlülerin Yaptığı Instagram Paylaşımları

Esra Dermancıoğlu Sokaklarında Çılgınlarca Dans Ettiği İtalya’ya Bakın Nasıl Veda Etti