içinde

Britney Spears’den Hayranlarını Endişelendiren Açıklama: “Beynimde Hasar Olduğu Tespit Edildi…”

Britney Spears, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı açıklamayla birlikte beyninde bazı hasarların olduğunu ve bu nedenle sürekli acı çektiğini söyledi…

Dans videolarıyle ve birbirinden ilginç görüntüleriyle sosyal medyada sürekli gündemde olan Britney Spears, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı açıklamayla birlikte beyninde bazı hasarların olduğunu ve bu nedenle sürekli acı çektiğini söyledi.

Britney Spears’i tanımayanınız yoktur…


Ailesi ile olan ilişkisiyle gündemden düşmeyen Spears, babası ile ilgili şaşırtıcı açıklamalar yapmıştı…


Yaşadığı zorlukları ve mücadeleleri kendi ağzından dinlediğimiz Spears, eski eşi ve çocukları hakkında bazı itiraflarda bulunmuştu…


Instagram sayfasında paylaştığı dans videoları ile birçok insanın dikkatini çeken Spears, dans etmenin ona mutluluk verdiğini ve onu özgür bıraktığını belirtmişti.


Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir başka dans videosu paylaşımında sağlığı hakkında konuşan ünlü isim, birçok hayranını endişelendirdi.


Yaşadığı sağlık sorunları hakkında açıklama yapan 40 yaşındaki pop yıldızı, sinir hasarına sahip olduğunu ve bu nedenle hissettiği ağrının ve uyuşukluğun uykusunu etkilediğini açıkladı.


Sahip olduğu bu sinir hasarının bir tedavisi olmadığını söyleyen Spears, ağrılarını hafifletmek için dans ettiğini ve dansın ona epey yardımcı olduğunu belirtti.


Açıklamasında “Sinir hasarı beyninize yeterli oksijen gitmediğinde ortaya çıkıyor. Beyniniz kelimenin tam anlamıyla kapanıyor. Sinir hasarı vücudunuzun bazı kısımlarının uyuşmasına neden oluyor.” dedi.


Spears, haftada üç kez yatakta elleri tamamen uyuşmuş bir şekilde uyandığını ve vücudunun sağ tarafında acı hissettiğini belirtti.


‘Bu acı, boynuma kadar çok vuruyor ki en çok ağrıyan yerim her zaman şakaklarım oluyor… Vücudumun sağ tarafına sanki iğne batıyormuş gibi bir acı hissediyorum. Bu çok acıtıyor ve beni epey ürkütüyor.’
“O yerden çıktığımdan beri son 3 yıldır adeta bilinçsiz bir durumdayım. Bununla yüzleşemedim”


Spears, ‘o yer’ olarak 2019’da isteği dışında tutulduğu tıbbi rehabilitasyon merkezine atıfta bulundu.
“Eskisi gibi hareket etmememe rağmen dans ettiğimde acıyı hissetmiyorum. Sanki aklım içimdeki çocukla birlikte.”


‘Gerçekten inanıyorum, buna olan inancım bana güç verdi… Tanrı’nın lütfuyla nihayet beynime ve boynuma giden oksijeni hissettiğim bir ilaç buldum… Gözlerim şimdi daha açık ve başımı doğru bir şekilde tutabiliyorum … Bunu başarmak için iyi bir iş çıkardım. Her iki durumda da, çok daha iyiye gidiyorum, nefes alabiliyorum… Daha akıllı hissediyorum, Tanrım, şimdi nefes alabiliyorum.’

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kapısının önüne film seti kurulan Serdar Ortaç, uykusuz kalınca isyan etti: MS hastası adamım

Müge Anlı’nın Dorukta Yer Aldığı “Türkiye’nin En Çok Güvenilen 20 Ünlüsü 2022” Listesi