içinde

Bu Sefer Sinirlendi! Dilan Polat Yardım İçin Evine Gelen Kişiye Ağzına Geleni Söyledi!

Lüks hayatıyla dillerden düşmeyen Dilan Polat, yardım istemek için evine gelen kişiye ateş püskürdü. ‘Evime nasıl geliyorsunuz? Haddinizi bilin. Tüm Türkiye’ye ben yetişemem ki.’ diyen Polat, sosyal medya hesabında açıklama videosu yayınladı. Lüks …

Bu Sefer Sinirlendi! Dilan Polat Yardım İçin Evine Gelen Kişiye Ağzına Geleni Söyledi!

Lüks hayatıyla dillerden düşmeyen Dilan Polat, yardım istemek için evine gelen kişiye ateş püskürdü. ‘Evime nasıl geliyorsunuz? Haddinizi bilin. Tüm Türkiye’ye ben yetişemem ki.’ diyen Polat, sosyal medya hesabında açıklama videosu yayınladı.

Lüks hayatlarının her zerresine sosyal medyada hakim olduğumuz, Türkiye’nin birçok şehrinde güzellik merkezleri bulunan Dilan Polat son zamanların en tartışmalı isimlerinden.

Eşinin hediyelerini görünce yorum yapmaktan çenemiz ağrıdı. O derece hayatımızın içinde kendisi ve ailesi. Her adımı ve yorumu ayrı olay.

Son olarak Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’ın eşine uçak hediye aldığı iddia edilmişti ve bu zenginlik de tartışılmıştı.

Şimdi ise Dİlan Polat, Instagram hesabında yayınladığı videoyla yardım için kapısına gelenlere isyan etti. Ev ve iş yerlerinin önüne yardım istemek için gelenlere ağzına geleni söyledi.

Aşırı derecede bu duruma sinirlenen Polat, “Evime nasıl geliyorsunuz? Haddinizi bilin. Vakıf kurmuşuz git vakıfa. İş yerimin önünü keserler, vaktim olmaz bir yere yetişmeye çalışırım kafamı çeviririm egoist bu derler. Kaç kişiye yetişeceğim. Benim evime nasıl gelebiliyorsunuz. Urfa’ya gidiyorum bugün hiç bilmediğim bir insana para götürmeye gidiyorum. Ben zaten yapıyorum.” dedi.

“Tüm Türkiye’ye ben yetişemem ki.” diyen Polat’ın o açıklamasını buradan izleyebilirsiniz:

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

New York Billboard’una Kedisinin Afişlerini Veren Ebru Şallı’nın ‘Hiç Takılmaması’ Dalga Konusu Oldu

Günlük Burç Yorumuna Göre 16 Eylül Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?