içinde , ,

Cem Yılmaz’dan kendisine dava açan derneğe cevap: “Seni ciddiyete davet ediyorum”

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinde alkol ve sigaraya özendirdiği gerekçesiyle kendisine dava açan Bağımlılığa ve Sigaraya Hayır Derneği’ne tepki gösterdi.

Cem Yılmaz’dan kendisine dava açan derneğe cevap: Seni ciddiyete davet ediyorum

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinde alkol ve sigaraya özendirdiği gerekçesiyle kendisine dava açan Bağımlılığa ve Sigaraya Hayır Derneği’ne tepki gösterdi. Kendisini kartellerden para almakla itham eden derneğe seslenen Yılmaz, “Ben sigara kartellerinden para alıyormuşum ve filmlerde sigara içiyormuşum.Ey dernek seni ciddiyete davet ediyorum” dedi.

Bağımlılığa ve Sigaraya Hayır Derneği Cem Yılmaz’a Erşan Kuneri dizisinde ‘alkol ve sigarayı özendirdiği’ gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Hakkında dava açılan Cem Yılmaz’dan cevap gecikmedi.

“CEM YILMAZ, KARTELLERDEN MENFAAT TEMİN EDİYOR”

Derneğin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına yapılan suç duyurusu dilekçesinde şu ifadelere yer verildi: “Şüphelinin, içerik platformunda yayımlanan ‘Erşan Kuneri’ adlı dizisinde hemen hemen her sahnesinde alkol ve sigarayı özendirici eylemlerde bulunduğu açık olup, sigara ve alkol kartellerinden gizli anlaşmalarla menfaat temin ettiği düşünülmektedir” denildi.

CEM YILMAZ’DAN CEVAP

Suç duyurusunun ardından Twitter hesabından paylaşım yapan Cem Yılmaz, “Bin dert var ama ben yine görevimi yapayım. Bir dernek -25 yıldır yapıldığı gibi- beni, filmimi savcılığa şikayet etmiş! İddia da ben sigara kartellerinden para alıyormuşum ve filmlerde sigara içiyormuşum. Ey dernek seni ciddiyete davet ediyorum! Ama sen bilirsin” ifadelerini kullandı.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Dünyadaki tüm şovları unutun! Genç kadın dansıyla koca salonun ağzını açık bıraktı

Kanser tedavisi gören oyuncu Nicki Aycox hayatını kaybetti