içinde

Cinsel Taciz İddiasıyla Gündem Olan Russell Brand’in Birine Tecavüz Ettiğini Söylediği Anlar Ortaya Çıktı

Komedyen ve aktör Russell Brand hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Dört kadına tecavüz etmek ve cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla suçlanan İngiliz aktörün yıllar önceki bir videosu ortaya çıktı. Bir Podcast için verdiği …

Cinsel Taciz İddiasıyla Gündem Olan Russell Brand’in Birine Tecavüz Ettiğini Söylediği Anlar Ortaya Çıktı

Komedyen ve aktör Russell Brand hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Dört kadına tecavüz etmek ve cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla suçlanan İngiliz aktörün yıllar önceki bir videosu ortaya çıktı. Bir Podcast için verdiği röportajda ‘birine tecavüz etmek’ hakkında ”şaka” yaptığı anlar kan dondurdu.

Kaynak: https://metro.co.uk/2023/09/18/russel…

Russell Brand’e yönelik tecavüz ve taciz iddialarına her gün bir yenisi ekleniyor. Ortaya atılan her iddia bir öncesiden daha acı…

BBC ve Channel 4 için çalıştığı ve Hollywood filmlerinde rol aldığı şöhretinin zirvesinde yerini aldığı tarihlerde birçok kadını taciz ettiği, bazılarına da tecavüz ettiği öne sürüldü.

Russell Brand hakkında asıl çarpıcı bir iddia, Sunday Times’ın detaylı ve özverili habercilik çalışması sonucu gün yüzüne çıktı. Yedi yıllık bir zaman diliminde, Brand’ın dört farklı kadına karşı cinsel saldırıda bulunduğu, bu saldırıların tecavüz ve tacizi de içerdiği belirlendi.

The Sunday Times ve Channel 4 imzalı Dispatches isimli belgeselde, İngiliz aktörün 2006 ile 2013 yılları arasında tecavüz, cinsel saldırı ve duygusal istismar gibi suçları da işlediği öne sürüldü.

Brand iddiaları reddedip tüm ilişkilerinin rızaya dayalı olduğu konusunda ısrar etse de ünlü ismin itirazlarını boşa çıkaracak yeni kurbanlar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bu durum toplumda büyük bir infiale neden oldu. İddiaları reddeden Brand üm ilişkilerinin rızaya dayalı olduğunu diretti.

Ancak ünlü ismin itirazını reddeden birçok yeni kurbanlar ortaya çıktı.

Bir dönem dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry ile 14 aylık bir evlilik yaşayan Brand hakkında harekete geçen bir diğer platform da Youtube oldu.

6,6 milyon abonesi olan kanalında düzenli videolar yayınlayan ünlü isim hakkında harekete geçen YouTube, ‘Sorumlu yayıncılık politikasını ihlal ettiği’ gerekçesiyle Russell Brand’in kanalının reklamlardan para kazanmasını askıya aldı.

Suçlamaları kesin bir dille yalanlayan Russell Brand’in daha önce ortaya çıkmamış şok edici bir videosu ortaya çıktı.

Get Him To The Greek’in 48 yaşındaki oyuncusu, 2013 yılında Richard Herring’in Leicester Square Theatre Podcast’i için YouTube programına konuk olmuştu.

Videoda podcast için verdiği röportaj anında ‘bir kez birine tecavüz etmek’ hakkında şaka yapan ünlü aktörün açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

Mail Online’ın haberine göre Brand videoda, bu espriyi yapmadan önce ‘tek ebeveynli bir aileden’ gelen ‘kapsamlı bir gösteriş meraklısı’ olduğunu iddia ediyor. Seyirciler bu esnada sessizliğe büründü.

Brand “bir keresinde birine tecavüz etmiştim” ve “sonra onu öldürdüm” dedikten sonra hem programın sunucusu Herring hem de seyirciler kahkahaya boğulması hepimize insanlığı sorgulattı.

Brand bunun ardından eski Yunanlıların matematiği bulma anlarında ”çocuklarla cinsel ilişkiye girmeleri” hakkında yaptığı ‘şaka(!)’ ise kan dondurdu.

”Şu odadaki kadınlara bakın. Hatta cesur bir tahminle yarısıyla yatmış olduğumu söyleyebilirim şu anda.” ifadeleri de tepkiye neden oldu.

YouTube üzerinde silinen videonun ortaya çıkması da birçok iddiayı güçlendirmiş oldu.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Anne Olmaya Hazırlanan Songül Öden Karnı Burnunda Pozları ile Sevenlerinin Gözlerini Doldurdu

Yayında ilginç anlar! Ünlü doktor Ender Saraç, muayene bile etmeden sunucunun hastalıklarını bir bir saydı