içinde

‘Çıplak güneşlenmek Kate’in suçu’ demişti: Kraliyet ailesinden Trump’a küfür seli

Çıplak bir halde güneşlenirse Kate’in fotoğrafını kim çekip çok para kazanmak istemez ki? Hadi ama Kate!

O dönemde Cambridge Düşesi olan Kate Middleton, kocası Prens William ile tatil yaptığı sırada Fransa’daki özel bir mülkte üstsüz güneşlenirken fotoğraflanmıştı. Fotoğraflar daha sonra Fransız magazin dergisi Closer’da yayınlanmış ve dünya çapında gündem olmuştu.

ABD’nin eski Başkanı Donald Trump o sırada, “Kate Middleton harika biri ama çıplak güneşlenmemeli, yaşanan sızıntının tek suçlusu kendisi. Çıplak bir halde güneşlenirse Kate’in fotoğrafını kim çekip çok para kazanmak istemez ki? Hadi ama Kate!” şeklinde bir tweet atmıştı.

Christopher Andersen‘ın yakında yayınlanacak olan biyografisi “Kral: Kral III. Charles’ın Hayatı”nda yer alan bilgiye göre, Trump’ın Kate’i hedef alması, Clarence House hizmetlilerinden birinin deyimiyle “hem Prens Charles hem de oğullarının Trump’a ‘küfür seli’ ile karşılık vermesine” yol açtı.

“Diana’nın Öldüğü Gün” adlı kitabın çok satan yazarı Andersen, Trump’ın daha önce “İstese (Prenses Diana’yı) tavlayabileceğini ama bunun için önce HIV testinden geçmesi gerektiğini” söylemesinin, sözkonusu Kral’ın onun hakkındaki düşüncelerine kesinlikle yardımcı olmadığını yazmıştı.

3 gün sonra yayında

Andersen’in 8 Kasım’da yayınlanması planlanan kitabı, Kral Charles’ın annesi Kraliçe II. Elizabeth‘in ölümünden tam iki ay sonra piyasaya çıkacak. Charles 73 yaşında en uzun süre görev yapan veliaht ve İngiliz tahtına çıkan en yaşlı kişi oldu.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Elon Musk’tan eski sevgilisine hamle: Amber Heard’ün Twitter hesabı askıya mı alındı?

Oyuncu Rebel Wilson, kız arkadaşı Ramona Agruma ile evleniyor