içinde

Çöken Mentalimizi Müthiş Özetleyen İrem Derici’den, “Aaa Aynı Ben!” Dedirtecek Şaheser Niteliğinde Bir Megamix

Müthiş kadın İrem Derici, son zamanlardaki ruh hâlimizi harika özetleyen bi’ nefret megamix’i yayınladı! İzleyince ‘İyi de bu ben!’ diyeceğinize şüphem yok! 👀 Bu editör arkadaşınızın İrem Derici’ye olan hayranlığını artık bilmeyen yok! “Bu …

Çöken Mentalimizi Müthiş Özetleyen İrem Derici’den, “Aaa Aynı Ben!” Dedirtecek Şaheser Niteliğinde Bir Megamix

Müthiş kadın İrem Derici, son zamanlardaki ruh hâlimizi harika özetleyen bi’ nefret megamix’i yayınladı! İzleyince ‘İyi de bu ben!’ diyeceğinize şüphem yok! 👀

Bu editör arkadaşınızın İrem Derici’ye olan hayranlığını artık bilmeyen yok! “Bu içeriği yapmak için İrem’den kaç para aldın?” diye soracaklara da şimdiden söyleyeyim, ortada öyle bir para yok arkadaşlar tabii ki.

Kendisini seviyoruz çünkü “Sunny side up’ın Türkçesi neydiiiii?” diye soran ünlülerin dünyasında çok samimi ve gerçekçi bir çizgisi var İrem Derici’nin.

‘Halka hitap edeyim ama onlardan da ayrışayım, cool bir tavır takınayım, araya İngilizce kelimeler sıkıştırayım azıcık da yabancı ünlüleri taklit edeyim’cilerin olduğu dünyada kendi gibi olan, olay bir kadın İrem Derici. Sizin bizim gibi bir tip yani.

Tabii bir de çok eğlenceli bir kişilik, onu es geçemeyeceğim. Kafası atınca küfrü basan, sinirlenince çığlık atan, komik olmaya çalışmayan çünkü zaten doğal komik bir kişilik. Öyle ‘nasıl görünüyorum acaba ya?’ diye düşünüp, müthiş samimiyetsizlik sergileyen ünlülerden değil.

İşte kendisi tüm bu doğal hâllerinin, hayat nefretinin içinde olduğu bir ‘nefret megamix’i yayınladı… Tam bir şaheser!

Hepimizin son dönemlerde yaşadığı mental çöküşü harika bir şekilde betimleyen İrem Derici’ye tepkiler geldiğini söylememe gerek yok herhalde.

Tepki dediysem öyle bir tepki değil, “AA aynı ben!” tepkisi…

Mentalimiz sakatlanmıştır…

Harika biri diyebilir miyiz?

Ruh hâlim tam da bu! Ne bir eksik, ne bir fazla!

Frekansımız modumuz, Allah ne verdiyse çökük vaziyetteyiz…

👇

Yorumlarda buluşalım madem!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Vedik Astrolojide Gezegenler ve Bedende Temsil Ettiği Organlar

Siroza yakalanan Harika Avcı, tedavi olmayı reddetti