içinde , ,

Danla Bilic ”Bir Şeye Yer Açmazsan Yenisi Gelmez” Sözleriyle Dikkat Çekti. Kubilay Aka’ya Gönderme mi Yaptı?

Ünlü fenomen Danla Bilic ile oyuncu Kubilay Aka geçtiğimiz aylarda aşk yaşadıklarını ilan etmişlerdi.

Kubilay Aka’ya Gönderme mi Yaptı? Danla Bilic ”Bir Şeye Yer Açmazsan Yenisi Gelmez” Sözleriyle Dikkat Çekti

Ünlü fenomen Danla Bilic ile oyuncu Kubilay Aka geçtiğimiz aylarda aşk yaşadıklarını ilan etmişlerdi. Magazin dünyasının dikkat çeken çiftlerinden olan Bilic ve Aka’nın birliktelikleri pek uzun sürmedi. İkili kafaları uyuşmadığı için ayrıldıklarını açıklamışlardı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Danla Bilic Instagram hesabından yayınladığı hikayeleriyle dikkat çekti. ”Bir şeye yer açmazsan yenisi gelmez” sözlerini sarf eden Bilic’in açıklamaları akıllara ”Acaba Kubilay Aka’ya gönderme mi yapıyor?” düşüncelerini akıllara getirdi. Ünlü fenomen bu konu hakkında da bir paylaşım yaptı.

Buyurun detaylara…

Aranızda Danla Bilic’in tanımayan, kendisinin adını duymayan kalmamıştır eminiz ki. YouTube üzerinden yayınlandığı makyaj videolarıyla büyük bir üz kazanan Danla Bilic oldukça popüler oldu.


Makyaj yapmanın püf noktalarını ve kolaylıklarını anlatan ünlü fenomen geniş bir hayran kitlesine kendisini sevdirmeyi başardı.


Yaptığı göz alıcı makyajların dışında açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettiren isimlerden Danla Bilic…


Zaman zaman özel hayatıyla magazin dünyasında konuşulan ünlülerden olan Bilic, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açmıştı.


Çukur dizisinde canlandırdığı ”Celasun” karakteriyle milyonların beğenisini kazanan Kubilay Aka ve Danla Bilic aşk yaşadıklarını cümle aleme ilan etmişlerdi.


Ünlü ikilinin aşkları ise kısa ömürlü oldu. Ayrılık haberleri hakkında konuşan Kubilay Aka ””İlişkimiz Danla’nın yaptığı herhangi bir açıklamadan dolayı değil, denedik olmadı, kafalar uyuşmadı. Bu konuda da fazla konuşmak istemiyorum. İlişkimiz bitti” ifadelerini kullanmıştı.


Danla Bilic önceki gün Instagram hesabından birkaç hikaye paylaştı. Bilic paylaştığı videoda söylediği sözlerle gündeme geldi.


”Bir şeye yer açmazsan yenisi gelmez. Yani orası eski ve hevesini aldıklarınla doluysa ve sen onu dolu bırakıyorsan, yenisi gelmez. Bunu sakın sadece makyaj malzemesi olarak düşünmeyin. Her şeyin yerini açın ki yenisi gelsin. Ben öyleyim, fazlalık en tahammül edemediğim şey. Bu maddesel olarak da, ilişki olarak da, iş olarak da, arkadaşlık olarak da.. Fazlaysa gitsin, yenisi gelsin”
Danla Bilic “Bitmiş bir parfüm şişesini asla saklamam, atarım. Onun yeri açılsın ve yenisi gelsin. Bunu sadece maddesel olarak düşünmeyin. Hayatınızda bitmiş her şeye yer açın ki daha dolusu gelsin. Bu hep çalışıyor” ifadeleriyle gündem oldu.


Ünlü fenomen sözlerinin ardından akıllara gelen ”Acaba Kubilay Aka’ya gönderme mi yapıyor?” düşüncelerine yönelik bir paylaşım da yaptı.


Bilic Twitter’dan ”Yakisikli exlerime buralardan gönderme yapmam istersem mesaj atarım iyi geceler” ifadelerini kullandı.


Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?


Buyurun yorumlara…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

2022 Gelin Damat Dergisi Ödülleri görkemli gecede sahiplerini buldu

Simge Sağın Herkesi Ağlattı! Bugün Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (21 Kasım)