içinde , ,

Demet Evgar ve Emre Karayel, 1 Kadın 1 Erkek videosunun amacı ortaya çıktı

İkili Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin bir kampanyası için bir araya gelmiş.

Demet Evgar ve Emre Karayel, 1 Kadın 1 Erkek videosunun amacı ortaya çıktı

Önceki gün sosyal medya hesaplarından 1 Kadın 1 Erkek dizisinden skeç yayınlayan Emre Karayel ve Demet Evgar neden bir araya geldiği belli oldu. Dizinin çekimleri yeniden başladığı iddia edildi ancak ikilinin Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin bir kampanyası için bir araya geldiği ortaya çıktı.

Demet Evgar ve Emre Karayel, iki gün önce sosyal medya hesaplarından 1 Kadın 1 Erkek dizisinden bir skeci oynayarak yayınladı. Paylaşımların ardından bir döneme damga vuran dizinin yeniden yayınlanacağı konuşulurken gerçek ortaya çıktı.

PROJE İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, sevilen ikilinin Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin #shesaidno kampanyası için bir araya geldikleri öğrenildi. 25 Kasım Uluslarası Kadınlara Yönelik Şiddetle Mücadele Gününde, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi İyi Niyet Elçisi Demet Evgar ve Unwomen Türkiye’nin ortak paylaşımıyla yayınlanan ikinci skeç ile yakın partner şiddetinin bilinmeyen türlerine değinildi. Demet Evgar ve Emre Karayel, kadınlara yönelik şiddetin bir insan hakları ihlali ve suç olduğuna dikkat çekerek, herkesi #SheSaidNo kampanyasına katılıp yakın partner şiddeti hakkında bilgilenmeye çağırdılar.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan’a Olan Aşkını İlk Kez Anlattı: ”Biz Tartışırken Bile Dans Ediyorduk”

İnsanlığımızdan Bin Kez Utandıran Konya Katliamı’na Ünlülerden İsyan Sesleri Yükseliyor!