içinde

”Dışarıda Bir Avcı Var”: İki Model Birkaç Gün Arayla Evlerinde Ölü Bulundu

İki model, Los Angeles şehir merkezinde bulunan dairelerinde birkaç gün arayla ölü olarak bulundu. Los Angeles Polis Departmanı, ölü bulunan 31 yaşındaki Maleesa Mooney ve 32 yaşındaki Nichole ‘Nikki’ Coats’un ölümleriyle ilgili soruşturma başlattı …

”Dışarıda Bir Avcı Var”: İki Model Birkaç Gün Arayla Evlerinde Ölü Bulundu

İki model, Los Angeles şehir merkezinde bulunan dairelerinde birkaç gün arayla ölü olarak bulundu. Los Angeles Polis Departmanı, ölü bulunan 31 yaşındaki Maleesa Mooney ve 32 yaşındaki Nichole ‘Nikki’ Coats’un ölümleriyle ilgili soruşturma başlattı.

Ailesi aniden mesajlara ve aramalara cevap vermeyen kızları Nichole ‘Nikki’ Coats’a ulaşamayınca polisi aramıştı.

Modellik yapan Coats 10 Eylül’de Los Angeles şehir merkezindeki dairesinde ölü olarak bulundu. Nikki’nin annesi Sharon Coats, ‘Bu anlamsız ve bazı cevaplar istiyorum çünkü kızım öldü,’ dedi. ‘Ve bu hiç adil değil. Herkesin bunu ona kimin yaptığını bulmasını istiyorum. O gitmemeliydi.’

Modelin annesi olay yerinin korkunç olduğunu ve kızının yatağının kanlar içinde bulunduğunu söyledi.

‘Onu tanıyamadım,’ diyen acılı anne ‘Bunun bir cinayet olduğuna inanıyorum, gerçekten. Bacaklarından biri tekme atar pozisyonda havadaydı. Yatağında öylece yatan ve ölen biri değil.’ dedi.

Kızının herhangi bir düşmanı olmadığını, toplum tarafından sevilen biri olduğunu dile getiren anne bunun bir cinayet olduğunun altını çizdi.

Anne Sharon ‘Kiminle çıktığını ya da orada neler yaşandığını bilmiyorum. Hiçbir fikrim yok ama öğreneceğim. Yani eğer dışarıdaysanız, yakalanacaksınız. Yanlış kişiyle uğraşıyorsun.’ ifadelerini kullandı.

Nikki’nin ölümü, Los Angeles şehir merkezindeki dairelerinde ölü bulunan ikinci model vakasıydı aslında. Üç gün arayla gerçekleşen iki olayın birbirinden yaklaşık 5 km mesafede gerçekleştiği ortaya çıktı.

12 Eylül’de 31 yaşındaki model ve emlakçı Maleesa Mooney, lüks dairesinde ölü bulundu. Yine aynı şekilde kızlarına ulaşamayan endişeli aile polise başvurdu. Sağlık kontrolü için gönderilen polis memurları Mooney’in cesedini dairesinin içinde buldu.

Mooney’nin ölümü cinayet olarak değerlendirilirken, Nikki’nin vefatı ise “şüpheli” bir ölüm olarak kabul edildi.

L.A. County Adli Tabipliği Nikki’nin dosyasının açık kaldığını ve ölüm nedeninin araştırılmaya devam ettiğini söyledi.

Her iki kadının da ailesi ve arkadaşları yıkılmış durumda ve ölümleri için adalet arıyorlar. Ayrıca bir seri katilin bir sonraki hedefini arıyor olabileceğinden endişe ediyorlar.

LAPD memuru Drake Madison, Coats’un ölümü hakkında “hiçbir fikri olmadığını” söyledi. Madison, “herhangi bir cinayet ya da başka bir şey hakkında bilgimiz yoktu. Bu konuda bir şey bulamadık. … Her şey olabilir.” dedi.

Ünlü modelin yakını ise basın toplantısında ”Dışarıda Bir Avcı Var!” diyerek isyan etti.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

18 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

Danla Bilic, Kendisine Aşık ‘Lavuklara’ Seslendi! 18 Eylül Ünlülerin Instagram Paylaşımları