içinde

Dişini Fırçalamayanlardan Sifon Çekmeyenlere: Ünlülerin Ağızları Açık Bırakan Tuhaf Paklık Alışkanlıkları

Konu kişisel bakım olunca tuhaf huylarını paylaşan on başarılı ünlüyü sizler için derledik!

Dünya nüfusunun yarısından fazlası günde iki kez dişlerini fırçaladığını söylerken yüzde ikisi ise dişlerini hiç fırçalamadıklarını itiraf ediyor. Ünlülerin kişisel hijyenlerine dikkat ettiklerini, duş almadan bir gün geçirmediklerini düşünebiliriz. Neticede hepimizin farklı alışkanlıkları var ve işe yarıyorlarsa toplumun inanışlarına uymak için onları değiştirmemeliyiz değil mi? Konu kişisel bakım olunca tuhaf huylarını paylaşan on başarılı ünlüyü sizler için derledik!

1. Robert Pattinson

Ünlü isim Alacakaranlık’tan Batman’e uzanan yolculuğunda saçını yıkamasının bir faydası olmadığını söylüyor. Hatta altı hafta boyunca yıkamadığı da olmuş. Pattinson, saçının kendi kendini temizlediğine inanıyor ve bu ona göre saçlarının dik bir halde kalmasını sağladığını düşünüyormuş.

2. Megan Fox

Fox, düzenli biri olmadığını, giyinirken kıyafetlerini toplamayıp yerde bıraktığını söylüyor. Ünlü oyuncunun arkadaşları bu durumdan şikayetçi de olsa kendisinin ar sıra sifonu çektiğini de belirtiyorlar. Gerçekten inanılmaz…

3. Zac Efron

High School Musical’ın yıldızının fitnessa ilgi duymasına rağmen günlerce duş almadığı oluyormuş. Kendisi daha çok ıslak mendil kullanıyormuş!

4. Brad Pitt

Brad Pitt de ıslak mendillerin müdavimlerindenmiş. Çok yoğun olduğu dönemlerde, zamanı olmadığı için duş almadığı oluyormuş. Ayrıca kendisini deodorant ve sabuna boğuyormuş.

5. Matthew McConaughey

McCanaughey asla deodorant veya kolonya kullanmazmış.

“Hayatımdaki tüm kadınlar, buna annem de dâhil kendi kokumun bir erkek gibi olduğunu ve bana benzediğini söylüyor.’

6. Uma Thurman

Ünlü oyuncu Uma Tharman’ı mutlaka tanıyorsunuzdur. Ünlü bir stilist kendisinin işe lekeli kıyafetlerle geldiğini ve hatta bir keresinde Thurman’ın sırtında sırtında 2 haftalık bir karides gördüğünü söylüyor. Sizce bu gerçek olabilir mi?

7. Cameron Diaz

Ünlü aktris hayatının nasıl göründüğünü önemsemediği, kendini kabullenişini zirveye çıkaran bir dönemindeymiş. Yüzünü hiç yıkamıyormuş.

“Olduğum gibi görünmek istemiyorum. Hiçbir şey yapmıyorum. Bir ton ürünüm var şanslıysam ayda iki kez anca kullanıyorum. “

8. Kristen Bell

Kristen Bell ise işemenin öyle bir zaman kaybı olduğunu düşünüyormuş ki klozette sık sık tuvalet kâğıdı bıraktığını söylüyor. Bu tarz hareketlerinin haftada 4-5 kez olduğunu söyleyen kocası tarafından yakalandığı bir video da yayınladı.

9. Leonardo DiCaprio

Çevre sorunları yüzünden haftada bir ya da iki kez duş alıyormuş. Ayrıca doğal bir ürün olmadığı için deodorant da kullanmıyormuş.

10. Jessica Simpson

Jessica Simpson ise diş hekiminin günde iki kez dişlerini fırçalaması tavsiyesine uymuyormuş. Dişlerini haftada sadece üç kez fırçalamasının sebebi ise dişlerini çok kaygan hissetmeyi sevmemesiymiş. Buna rağmen her zaman taze bir nefesi olduğunu ve ağız gargarasının vazgeçilmez olduğunu söylüyor.

Peki, sizin duş almadan geçirdiğin gün sayısı kaç? Siz de su tüketimini azaltmak için bazı tuvalet alışkanlıklarınızı değiştiriyor musunuz? Yorumlarda buluşalım.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Ünlü oyuncu Arda Kural son halinden de başka biri oldu: Ne olmuş sana böyle

Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay apar topar ameliyata alındı