içinde

Dolandırıcılıktan Tutuklanan Nihal Candan Aylar Önce Gizlice Evlendiği Ortaya Çıktı!

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından gözaltına alınıp tutuklanan Nihal Candan’ın 4 ay önce gizlice iş insanı Mehmet Faruk Çiçek’le evlendiği ortaya çıktı. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=1KOGA…”Suç örgütüne üye olma ve …

Dolandırıcılıktan Tutuklanan Nihal Candan Aylar Önce Gizlice Evlendiği Ortaya Çıktı!

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından gözaltına alınıp tutuklanan Nihal Candan’ın 4 ay önce gizlice iş insanı Mehmet Faruk Çiçek’le evlendiği ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=1KOGA…

“Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama” suçlarından gözaltına alınan Nihal ve Bahar Candan kardeşler Dilan-Engin Polat çiftinin ardından tutuklanmıştı.

Gazeteci Emrullah Erdinç, “Nihal’in cezaevinde çok sık ağladığını sürekli ağladığını hiç konuşmadığını ama Bahar Candan’ın biraz daha agresif olduğunu, infaz koruma memurlarıyla sürekli bir tartışma halinde olduğunu öğrendim.” demişti.

Gündeme bomba gibi düşen bu tutuklanmanın ardından da eski sayfalar tek tek açıldı. İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatımıza giren Nihal Candan’ın evli olduğu ortaya çıktı.

Nikah görüntüleri ortaya çıkan Candan’ın 28 Temmuz’da iş insanı Mehmet Faruk Çiçek’le evlendiği öğrenildi.

Nikah şahitleri anne ve babası olan Nihal Candan o süreçte evlendiğine dair hiçbir paylaşım yapmadı.

Nikah görüntülerini buradan izleyebilirsiniz: Show TV

Nihal Candan’ın eşi Mehmet Faruk Çiçek, gözaltı sürecinde işlemlerinin ardından serbest bırakıldı ve bir daha ortalıkta gözükmedi. Eşi Nihal Candan’ı ise yalnız bıraktığı belirtildi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Dilan Polat’ın Arkadaşı Sevim Alan Suçlamalardan Kurtulmak İçin Yoklama Fişinin Yeterli Olabileceğini Düşündü

Tutuklanan Nihal Candan meğer 4 aylık evliymiş! Nikah görüntüleri ortaya çıktı