içinde

Eda Ece’nin Evlendirmeye Ant İçtiği İbrahim Selim ile Yeni Aşkı Daye Ay Nişanlandı mı?

Selin Şekerci’den ayrıldıktan sonra aşk orucunu Daye Ay’la bozan İbrahim Selim’in aşk hayatıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı! Detaylar👇 Seslendirme sanatçısı, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, YouTube’un en sevilen isimlerinden İbrahim Selim …

Eda Ece’nin Evlendirmeye Ant İçtiği İbrahim Selim ile Yeni Aşkı Daye Ay Nişanlandı mı?

Selin Şekerci’den ayrıldıktan sonra aşk orucunu Daye Ay’la bozan İbrahim Selim’in aşk hayatıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı! Detaylar👇

Seslendirme sanatçısı, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, YouTube’un en sevilen isimlerinden İbrahim Selim’i tanımayanınız yoktur.

Sempatikliği ve Eda Ece’yle dostluğuyla ön plana çıkan İbrahim Selim, çok bizden biri gibi oluşuyla sosyal medya kullanıcılarının sevdiği ve merak ettiği isimlerden biri!

Bir de yakın dostu Eda Ece sağ olsun, artık tüm Türkiye’nin evlendirmek istediği isimlerden kendisi 😂

Belki hatırlayanlarınız vardır, Eda Ece, geçtiğimiz aylarda Danla Bilic’in programına katıldığında çok sevgili arkadaşı İbrahim Selim’i Danla’ya bile vermeye çalışmıştı 🙈 Ve o zaman hepimiz Eda Ece’nin İbrahim Selim’in mürüvvetini görmeye kararlı olduğunu anlamıştık!

Daha önce Selin Şekerci’yle yaklaşık yedi ay süren bir aşk yaşayan İbrahim Selim, aşk konusunda bir bekleyişe girmiş, sessizliğe gömülmüştü.

Fakat yine Eda Ece sağ olsun, geçen ay kendisine yemeğe gelen İbrahim Selim’in fark etmeden paylaştığı ve sonradan sildiği hikayesinden aşk orucunu bozduğunu anlamıştık.

Eda Ece, böylelikle yakın dostunun yeni bir aşka yelken açtığını ele vermişti.

Kısa bir süre sonra İbrahim Selim de sosyal medya hesabından “gizemli” sevgilisi Daye Ay’ı paylaşmıştı. Ve hatta paylaşımına “Gizemli güzel temmuz dumpında görüldü ağbiiiiiiiiiğ 🥰” notunu düşmüştü. 👇

👇

👇 Tescillenen aşkın, bizim bildiğimiz kadarıyla bir aydır devam ediyor olması gerekiyor. Ama işler biraz hızlı ilerledi sanırsak…

Geçtiğimiz saatlerde İlhan Çevik (blogyagmuru3) Instagram hesabından, İbrahim Selim’in nişanlandığını iddia eden bir sosyal medya kullanıcısının mesajını paylaştı.

Ne kadarı doğrudur ne kadarı yanlıştır bilmiyoruz tabii ama olur mu olur! Ve olduysa da eminiz ki Eda Ece zil takmış oynuyordur şu anda! Siz ne düşünüyorsunuz, oldu mu bu iş? Hadi yorumlarda buluşalım!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

20 Eylül Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Mazhar Alanson’un Eşi Biricik Suden, Kaslı Pozuna Gelen Yoruma Verdiği Cevapla Dumur Etti!