içinde

Farah Zeynep Abdullah’ın, Yılmaz Güney’e Yönelik Sözleri Yüzünden PKK’lılarca Ölüm Tehdidi Aldığı İddia Edildi

Yılmaz Güney’e yönelik sözleriyle büyük bir tartışma yaratan Farah Zeynep Abdullah, Nagehan Alçı olmak üzere birçok kişi tarafından hedef gösterilmişti. Farah Zeynep Abdullah’ın PKK’lılarca ölüm tehdidi aldığı gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığı’na …

Farah Zeynep Abdullah’ın, Yılmaz Güney’e Yönelik Sözleri Yüzünden PKK’lılarca Ölüm Tehdidi Aldığı İddia Edildi

Yılmaz Güney’e yönelik sözleriyle büyük bir tartışma yaratan Farah Zeynep Abdullah, Nagehan Alçı olmak üzere birçok kişi tarafından hedef gösterilmişti. Farah Zeynep Abdullah’ın PKK’lılarca ölüm tehdidi aldığı gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğu iddia edildi! 👇

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz günlerde Yılmaz Güney’e yönelik “Sinemamızın en iyi kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan erkeği” sözleriyle tartışma yaratmıştı.

Farah Zeynep Abdullah’ın sosyal medyada tartışma yaratan bu sözlerine Yılmaz Güney’in ailesinden de cevap gelmiş, Farah Zeynep Abdullah’a dava açtıklarını açıklamışlardı.

‘Toplumda şiddet sarmalının sona ermesi hususunda samimi gayretlerin, kendini bu başlıklarda eleştirmiş, toplumun dönüşmesi ve değişmesi umudunun sembolü olmuş bir sanatçıyı karalamak, hatırasını aşağılamak ve ailesinin kişilik haklarını ihlal etmek en nazik ifade ile hadsizliktir’ sözleri de dikkat çekmişti.

Tartışmanın dozu gitgide artmış, Nagehan Alçı gibi birtakım isimler de söz konusu tartışmaya dahil olmuştu. Özellikle Nagehan Alçı’nın “Saldırı kampanyasının nedeni Yılmaz Güney’in kürt olması” yorumunda bulunması büyük ses getirmişti.

Farah Zeynep Abdullah da söz konusu bu yorum karşısında cevapsız kalmamıştı.

Yine söz konusu tartışmaya dahil olan Gazeteci Rıza Zelyut, Farah Zeynep Abdullah’a yönelik çirkin sözleriyle gündem olmuştu.

İşte Nagehan Alçı ve Rıza Zelyut gibi isimler tarafından hedef gösterilen Farah Zeynep Abdullah’ın, PKK’lılarca ölüm tehdidi aldığı iddia edildi.

Yılmaz Güney’e yönelik sözleri nedeniyle Terör Örgütü mensuplarının tehdidine maruz kalan Farah Zeynep Abdullah’ın, Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurduğu iddia edildi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yayında ilginç anlar! Ünlü doktor Ender Saraç, muayene bile etmeden sunucunun hastalıklarını bir bir saydı

Aylık 100 Bin Dolarla Geçinemediğini Açıklayan Merve Taşkın Asgari Ücretle Geçinenlere Seslendi!