içinde

Feyza Altun, Özlem ve Tayyar Öz Çiftinin Dini Kullanarak Para Kazandıklarını İddia Etti!

Dilan ve Engin Polat çiftinin ardından güzellik merkezi sahibi diğer sosyal medya fenomenleriyle ilgili çıkan iddialar her geçen gün artarak devam ediyor. Özellikle Özlem ve Tayyar Öz çiftinin Polat ailesine benzer yaşantıları dikkat çekmişti. Feyza …

Feyza Altun, Özlem ve Tayyar Öz Çiftinin Dini Kullanarak Para Kazandıklarını İddia Etti!

Dilan ve Engin Polat çiftinin ardından güzellik merkezi sahibi diğer sosyal medya fenomenleriyle ilgili çıkan iddialar her geçen gün artarak devam ediyor. Özellikle Özlem ve Tayyar Öz çiftinin Polat ailesine benzer yaşantıları dikkat çekmişti. Feyza Altun, yakından takip ettiği bu aile için her gün yeni bir iddia ortaya atıyor. Bu sefer de Altun, Öz ailesinin para kazanmak için dini kullandıklarını iddia ederek sosyal medyada bir video paylaştı… Detaylar👇

Feyza Altun, Dilan Polat ve Engin Polat’ın ardından diğer sosyal medya fenomenlerini de mercek altına almıştı.

Bu fenomenlerin başında ise Özlem ve Tayyar Öz çifti geliyor. Gerek iş hayatları gerekse de abartılı hayatlarıyla çoğumuza Dilan Polat’ın aynısı izlenimi vermişti.

Feyza Altun, geçtiğimiz günlerde Öz çiftinin ürünleri hakkında ilginç bir iddia ortaya atmıştı. Altun, çiftin ürün üretim yerleriyle ilgili bir paylaşım yapmıştı.

Altun, Özlem ve Tayyar Öz çifti için yeni bir iddia ortaya attı. Çift, Instagram paylaşımlarında birbirlerine her seferinde Bey/Hanım olarak hitap ediyor.

Feyza Altun, dikkatinden kaçmayan bu ayrıntıyı muhafazakar görünme çabasında oldukları için yaptıklarını söyledi. Altun, ayrıca Instagram’da para kazandıranın din olduğunu keşfettikleri için bu tarz paylaşımlar ve yaşam tarzına sahip olduklarının altını çizdi.

Özlem Öz’ün çoğu paylaşımındaki din ayrıntısı Feyza Altun’a göre para kazanmak içindi. Bunun yanı sıra Feyza Altun, çiftin eskiden seküler bir tarzı olduğunu da iddia etti.

Feyza Altun’un Özlem Öz ve Tayyar Bey’in seküler/muhafazakar tarzlarıyla ilgili yaptığı paylaşımı👇

Feyza Altun, bu açıklamasını Özlem ve Tayyar Öz çiftinin eski videosuyla destekledi. Videoda Özlem Hanım’ın Tayyar Bey’e sadece “Tayyar” demesi dikkat çekti👇

Bu paylaşımı gören sosyal medya kullanıcıları da yorum yapmayı ihmal etmedi…👇

👇

👇

👇

👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Çocuklarıyla Görüşemediği İçin Günlerdir Perişan Olduğu Söylenen Dilan Polat Muradına Erdi

Dünyaca Ünlü Oyuncu Jared Leto, Empire State Binası’na Tırmanarak İzleyenleri Korkuttu