içinde

Galatasaraylı futbolcuların derbi kutlamasında gerginlik çıktı! İstanbul’da olaylı gece

Cumartesi oynanan derbide Galatasaray’ın, Beşiktaş’ı 2-1 yendiği ve İcardi’nin golleri ile yıldızlaştığı maçtan sonra Galatasaraylı futbolcular kutlama yapmak için Bebek’teki otele eğlenmeye gitti.

Derbide Beşiktaş’ı 2-1 yenen Galatasaraylı futbolcular, kutlama yapmak için Bebek’teki otele gitti. Mekana ilk olarak M.İcardi ve L.Torreira geldi. Flaşların patlaması ile bir anlık şaşkınlık yaşayan yıldız futbolcudan Torreira, görüntü vermemek için İcardi’nin arkasına saklandı. İkili ile beraber gelen kadın ise futbolcular mekana giriş yaptıktan sonra Vip araçta bekleyip öyle mekana girdi.

GAZETECİLERİ ÖĞRENİNCE ARAÇTAN İNMEDİLER

Sonrasında ekibe Juan Mata dahil oldu. Kız arkadaşı ve yanlarında bir kadın ile hızlıca mekana giren Mata, poz isteğini geri çevirip içeri girdi. Ekibe en son Sergio Oliviera dahil oldu. Kapıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen yıldız futbolcusu ve eşi, bir süre vip arabasından inmedi.

GÖRÜNTÜ ALMAMAK İÇİN SİPER OLDULAR

Futbolcunun yanında olan arkadaşları, basın mensuplarının görüntü almaması için gazetecilerin önünde durdular. Kısa süreli tartışmanın ardından mekana girmeyen çalışan Oliveira ve eşinin fotoğraflarının çekilmemesi için arkadaşları ellerini fotoğraf makinelerine siper ederek görüntü alınmasını engellemeye çalışsalar da başarılı olamadılar.


Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Irina Shayk’ın Seksi Pozundan Simge Sağın’ın Konser Kıyafetine Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları

Ünlü spiker Reha Muhtar’dan Tamer Karadağlı’ya bomba gönderme! Ortalık alev alacak