içinde

Gelini Yasemin Şefkatli’den İbrahim Tatlıses’e Büyük Jest: İkizlerin Adı Belli Oldu!

İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli, ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor. İki tane erkek çocuğu olacak olan Tatlıses ailesi bebeklerinin adını da açıklamış oldu. Bebeklerin adını öğrenen, ‘Gelini İbrahim Tatlıses’e jest yaptı …

Gelini Yasemin Şefkatli’den İbrahim Tatlıses’e Büyük Jest: İkizlerin Adı Belli Oldu!

İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli, ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor. İki tane erkek çocuğu olacak olan Tatlıses ailesi bebeklerinin adını da açıklamış oldu. Bebeklerin adını öğrenen, ‘Gelini İbrahim Tatlıses’e jest yaptı’ yorumlarında bulundu.

Kaynak: https://www.snobmagazin.com/ido-tatli…

İlişkileri 2017 yılında başlayan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, 2021 yılında dünyaevine girmişti.

2020 yılında aile arasında bir törenle nişanlanan ve pandemi dolayısıyla düğünlerini 2021 yılına erteleyen Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses sosyal medyada düğünleriyle olay olmuştu. Yasemin Şefkatli’nin gelinliği çok konuşulmuştu.

2 yıllık evli olan çift Ağustos ayında bebekleri olacağını duyurmuştu.

Hatta çift ikiz bebekleri olacakları müjdesini vermişti. Şimdilerde altı aylık hamile olan Yasemin Şefkatli, Ocak ayında bebeklerini dünyaya getirmeyi bekliyor.

Daha sonrasında ikiz bebeklerinin erkek olacağını paylaşan Yasemin Şefkatli, hamileliği ve yaşadığı süreç hakkında da açıklamalarda bulunuyor.

Hatta daha geçtiğimiz günlerde eşi İdo Tatlıses için güldüren bir yorum yapan Yasemin Şefkatli ‘İdo’nun saçı beyazladı’ açıklamasını yapmıştı. Hazırlık süreçlerinin sürdüğünü anlatan Şefkatli, normal doğum mu, sezaryen doğum mu yapacağı konusunun henüz belli olmadığını ve doktoruna bıraktığını ifade etmişti.

İlk kez anne-baba olacak olan çift, bebeklerinin isimlerine de karar verdiklerini fakat sürpriz olmasını istediklerini dile getirmişti.

Hatta Yasemin Şefkatli, bebeklerinin ismini eşi İdo Tatlıses’in koyduğunu açıklamıştı.

Snob Magazin’in haberine göre İdo Tatlıses, hem babasına hem de kayınpederine büyük jest yaptı!

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin ikiz oğulları, dedelerinin isimlerini taşıyacaklar. Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli ve İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses dede olmakla kalmayacak, bir de torunları kendi isimlerini taşıyacak anlayacağınız.

Bu haberi duyanlar ise gelini Yasemin Şefkatli’nin, İbrahim Tatlıses ve babası Sinan Şefkatli’ye büyük bir jest yaptığı yorumlarında bulundu.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Haftanın Yantrası Shaman Aşk Yantrası

Dilan Polat’tan Sonra Okların Gösterdiği Özlem Öz’ün Mütevazı Doğum Günü Kutlaması Gündem Oldu