içinde

Gökhan Çıra’nın İfşa Mesajlarından Gözaltına Alınan Oğuzhan Uğur’a Günün Son Dakika Magazin Haberleri

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇 Ayşe Bade, Twitter hesabı üzerinden Selin Ciğeri’yle ikinci kez boşana…

Gökhan Çıra’nın İfşa Mesajlarından Gözaltına Alınan Oğuzhan Uğur’a Günün Son Dakika Magazin Haberleri

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇

Ayşe Bade, Twitter hesabı üzerinden Selin Ciğeri’yle ikinci kez boşanan Gökhan Çıra’nın kendisine attığını iddia ettiği mesajları ifşaladı.


Zuhal Topal’la İzdivaç programında gelin adayı olarak hayatımıza giren Naz Mila, kendisine bir kadın takipçisinden gelen mesajı paylaşarak yanıt verdi. Ünlü sosyal medya fenomeni, “Aa kız sakin ol tövbe tövbe akıl var mantık var, senin g..ü b.klu kocanı ne yapayım?” yanıtını verdi.


Türkiye’nin yeni jönlerinden biri olan Mert Ramazan Demir’in adı, son günlerde sıklıkla gündemde. Yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğu ile dilden düşmeyen Mert Ramazan Demir, meğer oyunculuğa figüran olarak başlamış!


Yaşam koçu, evlilik ve ilişki terapisti olarak bilinen Selin Karacehennem sosyal medyadan takipçilerinin sorularına verdiği yanıtlarla sık sık gündeme geliyor. En son bir takipçisinin bekaret sorusuna verdiği cevapla gündem olan Karacehennem’in aynı konuyla ilgili söylemleri takipçilerini ikiye böldü.


Koronavirüsü atlatan Barış Arduç, kızı Jan Asya’yı gezdirdiği anları paylaştı.


Büşra Pekin’in değişimini hollywoodyuzleri sayfası incelemeye aldı. Pekin’in değişiminin bedelinin 315 bin TL olduğu iddia edildi.


Yoğun konser maratonundan dolayı yorgun düşerek rahatsızlanan Tan Taşçı, 4 ay boyunca sahnelere ara verme kararı aldı.


YouTuber Oğuzhan Uğur, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda hakkında yakalama kararı olduğunu ve gözaltına alındığını duyurdu.


Hande Erçel bugüne kadar hakkında çıkan tüm aşk haberlerini arama motorlarından sildirmek için harekete geçti.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Nusret Gökçe, restoranındaki 3 milyon TL’lik hesap fişini paylaştı

Fahriye Evcen’in arkadaşları tarafından boş bırakılan üniversite yıllığı yeniden gündem oldu