içinde ,

Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Hadise derken sıra annesine geldi!

İşte Seren Serengil’in Davalık Olduğu Ünlüler

Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Hadise Derken Sıra Annesine Geldi! İşte Seren Serengil’in Davalık Olduğu Ünlüler

Yaptığı her açıklama ayrı bir olay olan Seren Serengil, magazin yorumculuğu yapmaya başladığından beri kaostan kurtulamıyor. Birbirinden sansasyonel haberleriyle gündemi her an değiştirebilen Serengil’in başı da verdiği haberlerle ya da yaptığı yorumlarla derde giriyor. Gelin, geçtiğimiz günlerde annesiyle bile davalık olduğu ortaya çıkan Seren’in mahkemelik olduğu ünlü isimlerle arasında geçenleri mercek altına alalım.

Seren Serengil’in fırtınalı aşkı, fırtınalı davalarla son buldu.


Aslında en başında her şey çok güzeldi! Seren Serengil ve Yaşar İpek 2018 yılında evlenmişti. 2 yıl süren evliliklerini 2020’de olaylı bir şekilde noktalayan ikili, artık mahkeme salonlarında kozlarını paylaşmaya başladı. Çekişmeli boşanan ünlü isimler arasında elbette ki sular durulmak bilmiyor… Seren Serengil, şikayetçi olduğu eski eşi Yaşar İpek’i şantaj ve tehditle suçlamıştı. Mahkemedeyse kendisinin takıntılı biri olduğu hakkında ifade verdi.
Bu liste Gülben Ergen’siz düşünülemezdi!


Seren Serengil deyince artık herkesin aklına Gülben Ergen geliyor. Peki, nedir Serengil ve Ergen arasındaki bu sorun? Aslında ikili arasındaki olaylar epey eskiye dayanıyor. Konu, eski sevgililer ve aldatma ile yakından ilişkili. Günümüzde esprili bir dille anılan Seren-Gülben olaylarının kızıştığı nokta, Seren Serengil’in Gülben Ergen hakkında ‘Kocama dokunma!’ kampanyası başlatması. Gülben Ergen, Serengil’e dava açmış olsa da davayı kaybetti ve Seren Serengil zaferlerine bir yenisini eklemiş oldu!
Serengil’in son yıllardaki yeni takıntısı: Hadise


Hadise’yle ilgili birçok iddia ortaya koyan Seren Serengil, yorumculuk yaptığı programda Hadise’nin evliliğiyle ilgili de pek çok açıklamada bulundu. Ayrıca Hadise’nin aynı programda jürilik yapan arkadaşı Ebru Gündeş’in eski eşiyle ilişkisi olduğuna dair sözler sarf eden Seren Serengil’in ünlü popçuyla yaşadığı ilk dava bu da değildi. Hadise, 2018 yılında farklı bir programda yorumculuk yapan Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu için yine dava açmıştı ve ikiliden tazminat almıştı.
Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur da Seren Serengil’den nasibini almış.


Seren Serengil’in olmadığı masa yok! Ünlü Şarkıcı Ferdi Tayfur’un kendisi gibi müzisyen kızı Tuğçe Tayfur, Seren Serengil’le geçmişte davalık olan ünlüler arasında. Seren Serengil, Tuğçe Tayfur’un evli bir adamla ilişkisinin olduğunu iddia ettikten sonra ikilinin arasında birtakım nahoş olaylar cereyan etti. Bu açıklamaların ardından Tuğçe Tayfur; Seren Serengil ve annesi hakkında sosyal medya hesabı üzerinden hakaret içerikli birçok paylaşımda bulundu. Bu olayın ardından Seren Serengil ile şimdilerde davalık olduğu annesi, soluğu mahkemede aldı.
Her ne kadar kaostan uzak bir hayatı olsa da Ebru Gündeş de bu listede!


Ebru Gündeş; Seren Serengil ve Deniz Akkaya yüzünden küplere bindi! Başarılı Şarkıcı Ebru Gündeş; Seren Serengil ve Deniz Akkaya’nın yalan iddiaları sebebiyle mahkemeye başvurdu. Ufuk Ceylan ve Ebru Gündeş’in gizli gizli görüştüğüne dair haber yapan Serengil, ifadesinde Ebru Gündeş’in takdir ettiği bir sanatçı olduğunu söyledi. Fotoğrafın konser öncesi kuliste çekilen bir fotoğraf olduğu ortaya çıkınca Serengil ve Akkaya’nın da beraatine karar verilmişti.
Biri kazanıyor, diğeri kaybediyor…


Özlem Yıldız’la olan davası basında epey yer eden Seren Serengil, bu dava için 17 bin TL’sinden oldu. Yine bir kadını, evliyken başka bir erkekle birlikte olmakla suçlayan Serengil’in hedefinde bu kez Özlem Yıldız vardı. Özlem Yıldız’ın kendi erkek arkadaşıyla yazıştığını söylemesi üzerine hemen harekete geçen Yıldız, kişilik haklarına saldırı nedeniyle dava açtı ve bu davayı kazandı.
Bu kez davayı Seren açmış.


Biraz da Seren dava açsın diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Arada sırada o da birlerine dava açıyor elbette! Özellikle Lerzan Mutlu’yla yaşadığı kaosta mahkeme yoluna giden kişi bizzat Seren Serengil. Serengil, Mutlu hakkında hakaret davası açtı. Bu hakaretlerin odağında ise yine Seren Serengil ve annesi vardı. Sosyal medyadan hakaret içerikli paylaşımlar yaptığı gerekçesiyle yargılanan sanık Lerzan Mutlu, 8 bin 720 TL para cezasına çarptırıldı. Peki, siz Seren Serengil ve yaşadığı kaoslar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Seren Serengil’in iddialarına isyan eden Hadise’ye Seda Bakan’dan destek

Ezgi Mola Hayatını Kaybeden Köpeği Kuki’ye Ettiği Duygusal Vedayla Yürek Burktu