içinde

Günlük Burç Yorumuna Göre 15 Eylül Cuma Günün Nasıl Geçecek?

15 Eylül Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 15 Eylül Cuma günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun …

Günlük Burç Yorumuna Göre 15 Eylül Cuma Günün Nasıl Geçecek?

15 Eylül Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 15 Eylül Cuma günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün odak noktan, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar ve diğer insanlar olacaktır. Gün genelinde, işinle, maddi kazançlarınla, günlük işlerinle, evcil hayvanlarınla ya da sağlık konularıyla ilgili sürpriz gelişmeler, sürpriz değişimler söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, eşinle, partnerinle arandaki ufak tefek atışmalar, tepkisel yaklaşımlar gündeme gelebilir. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, yakınlarının ya da evcil hayvanlarının sağlığıyla ilgili veyahut ticari işlerinle ilgili bazı pürüzler yaşaman mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün odak noktanız, günlük işler, sağlık, evcil hayvanlar ve sorumluluklar olacaktır. Gün genelinde, aşk hayatınızla ya da çocuklarınızla ilgili sürpriz ve şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik mesajlar ya da sürpriz karşılaşmalar gündeme gelebilir. Gece saatlerinde ise, hareketli ve koşturmacalı etkiler var fakat bir miktar gergin olmanız da mümkün. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, partnerinizle ya da çocuklarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Sevgiyle kalın.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün odak noktan, aşk hayatın ve çocukların olacaktır. Gün genelinde evinle, ailenle ya da gayrimenkul konularıyla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Aile bireylerinin sağlığı ile ilgili de güzel haberler alabilirsin. Gece saatlerinde ise partnerinle ya da çocuklarınla ilişkinde agresif davranışlar söz konusu olabilir. Bugün, Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, aile içi ilişkilerde iletişim problemleri ya da evinle, gayrimenkul konuları ile ilgili pürüzler gündeme gelebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün odak noktan ev, aile ve gayrimenkul konuları olacaktır. Gün boyunca iletişim ve görüşmeler hızlı ve aktif olabilir. Yakın çevrendeki kişilerden sürpriz haberler alabilir, beklenmedik karşılaşmalar yaşayabilirsin. Gece saatlerinde ise, aile içi ilişkilerde ya da gayrimenkul konuları ile ilgili hızlı ve gergin konuşmalar, tepkisel yaklaşımlar olabilir. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, yakın dostlarınla ya da ticari görüşmelerinde yanlış anlaşılmalar, dalgınlıklar gündeme gelebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün odak noktan kardeşlerin, yakın dostların, iletişim, seyahat, eğitim ve ticaret olacaktır. Gün genelinde işin, maddi kazançların, kendi sağlığın ya da yakınlarının sağlığı ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilir, hızlı kararlar alabilirsin. Para girişlerin olabilir. Gece saatlerinde ise, yakın çevrendeki kişilerle, kardeşlerinle iletişiminde tepkisel yaklaşımların olabilir. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, yakınlarının sağlığı ya da maddi konularla ilgili kafa karışıklıkları yaşayabilir, sonuç almakta zorlanabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bugün odak noktan maddi konular, gelirler, kazançlar ve sağlık konuları olacaktır. Gün genelinde eğitim, seyahat ya da uzaktaki tanıdıklarınla ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilir, şaşırtıcı haberler alabilirsin. Ani seyahat kararları da gündeme gelebilir. Gece saatlerinde ise maddi konularla ya da sağlık konuları ile ilgili hızlı gelişmeler veya para çıkışları olabilir. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, iletişimde ve kendini ifade etmekte aksaklıklar yaşaman mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bugün odak noktan, ilişkilerin, beden sağlığın, dış görünüşün ve kişisel ihtiyaçların olacaktır. Gün genelinde, sağlığınla ya da geri planda yürüttüğün finansal konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Gizli saklı bazı konular da açığa çıkabilir, şaşırabilirsin. Gece saatlerinde ise, hareketli ve hızlı gelişmeler olabilir. Sakarlıklara dikkat etmende fayda var. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, sağlığınla, yakınlarının sağlığıyla ya da yakın dostlarınla ilgili bazı pürüzler, iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bugün odak noktan, sağlık konuları, iç dünyan, ruhsal konular ve geri planda yürüttüğün işler olacaktır. Gün genelinde, sosyal çevrendeki kişilerle ilişkilerinde, eşinle, partnerinle ilişkilerinde sürpriz gelişmeler, şaşırtıcı durumlar gündeme gelebilir. Spontan programlar yapabilir, sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsin. Gece saatlerinde ise, psikolojik ve fiziksel sağlığınla ilgili hassasiyetlerin ya da içsel kızgınlıkların olabilir. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, arkadaş çevrenle, akrabalarınla, dostlarınla iletişim problemleri yaşaman mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün odak noktan, sosyal ilişkiler, arkadaşlar, sosyal hayat olacaktır. Gün genelinde, işinle, kariyerinle ya da sağlığınla ilgili sürpriz durumlar ve değişimler gündeme gelebilir. Hareketli ve hızlı bir gün olabilir senin için. Gece saatlerinde ise, arkadaşlarınla ilişkilerinde tepkisel davranışlar söz konusu olabilir. Arkadaşlarınla görüşmelerin, iletişimin yoğun ve hareketli olacaktır. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, işinle, ticari işlerinle ya da yakınlarınla iletişiminde aksaklıklar yaşanabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün odak noktan, işin, kariyerin ve sorumlulukların olacaktır. Gün genelinde, uzaktaki tanıdıklarınla, seyahatle, aşk hayatınla ve çocuklarının eğitimi ile ilgili beklenmedik ve sürpriz durumlar gündeme gelebilir. Ani seyahat planları da söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, hareketli ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, uzaktaki tanıdıklarınla, dostlarınla, akrabalarınla ya da seyahatle ilgili pürüzler, aksaklıklar gündeme gelebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün odak noktan, seyahat, uzaktaki tanıdıkların, eğitim, hukuki konular ve yayıncılık olacaktır. Gün genelinde, kendi sağlığın, aile bireylerinin sağlığı ya da finansal konularla ilgili bazı sürpriz gelişmeler yaşayabilir, aileden şaşırtıcı haberler alabilirsin. Gece saatlerinde ise, uzaktaki tanıdıklarınla haberleşebilir, görüşebilirsin. Eğitim ya da seyahatle ilgili de hareketlilikler yaşaman mümkün. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, kendi sağlığınla, yakınlarının sağlığıyla ya da finansal konularla ilgili işlerinde, görüşmelerinde sonuç almakta zorlanabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün odak noktan sağlık konuları ve finansal konular olacaktır. Gün genelinde, yakın dostlarınla ilişkilerinde ya da seyahatle, iletişimle ilgili konularda bazı sürpriz gelişmeler yaşayabilir, ticari işlerinde beklenmedik sözleşmeler, sürpriz işler gündeme gelebilir. Şaşırabileceğin karşılaşmalar yaşaman da mümkün. Gece saatlerinde ise, para veya sağlık konuları ile ilgili hareketlilikler olabilir. Bugün Merkür’ün durağan pozisyonda olması sebebiyle, eşinle, partnerinle ilişkinde iletişim problemleri söz konusu olabilir. Sevgiyle kal.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Sevgilisini rol arkadaşıyla aldattığı konuşulan Özge Yağız sessizliğini bozdu: Konuşarak ayrıldık, yalnızım

15 Eylül Koç Burcu Günlük Burç Yorum