içinde

Günlük Burç Yorumuna Göre 20 Eylül Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?

20 Eylül Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 20 Eylül Çarşamba günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun …

Günlük Burç Yorumuna Göre 20 Eylül Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?

20 Eylül Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 20 Eylül Çarşamba günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, günün ilk yarısında kendi sağlığınla, yakınlarının sağlığıyla veya geri planda yürüttüğün finansal işlerle ilgili birtakım görüşmeler yapabilir, yapacağın görüşmelerden verimli sonuçlar alabilirsin. Günün ikinci yarısında ise seyahat, eğitim, hukuki konular ve uzaktaki tanıdıkların senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde de psikolojik ya da fiziksel sağlığınla ilgili hassasiyetlerin veya aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, günün ilk yarısında sosyal ya da özel ilişkilerin açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Sosyal çevrenden yardım ve destek görebilir, partnerinle uyumlu ilişkiler içerisinde olabilirsin. Yalnız bir Boğa isen, yeni karşılaşmalar yaşaman da mümkün. Günün ikinci yarısında ise finansal konular ve sağlık konuları senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde, aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, günün ilk yarısında işinle, sağlığınla ya da evcil hayvanlarınla ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Kendi sağlığın ya da aile bireylerinin sağlığıyla ilgili veya evinle ilgili işlerini de halledebilirsin. Günlük işlerin, sağlığın ve gayrimenkul konuları açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın. Günün ikinci yarısında ise ikili ilişkiler senin için ön planda olacaktır. Aile büyükleriyle ya da işinle ilgili görüşmeler yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, günün ilk yarısında aşk hayatın, ikili ilişkilerin ve yakın çevre ilişkilerin açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Yakın dostlarınla görüşebilir, haberleşebilir ve keyifli vakit geçirebilirsin. Yalnız bir Yengeçsen, yeni karşılaşmalar da yaşaman mümkün. Günün ikinci yarısında ise sağlık konuları, iş ve günlük işler senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde yaşça büyük kişilerle görüşebilirsin ya da seyahatle ilgili gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, günün ilk yarısında kendi sağlığın, aile bireylerinin sağlığı, ailenin finansal işleri ya da gayrimenkul yatırım konuları ile ilgili birtakım gündemler, görüşmeler olabilir ve bu görüşmelerden verimli sonuçlar alabilirsin. Günün ikinci yarısında ise aşk hayatın ve çocukların senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde de çocuklarının sağlığı ya da partnerinle ilişkin ile ilgili bazı gündemler olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, günün ilk yarısında yakın çevrendeki kişilerle, dostlarınla, kardeşlerinle, akrabalarınla görüşebilir ve haberleşebilirsin. Keyifli vakit geçirebilirsin. Yakın dostlarından destek ve fayda görebilirsin. Eşinle, partnerinle iletişimin açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın. Günün ikinci yarısında ise ailen, eşin ve gayrimenkul konuların senin için ön planda olacaktır. Akşam saatlerinde, eşinle ya da ailenle ilişkilerinde bazı pürüzler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, günün ilk yarısında maddi konular, gelirler, kazançlar ve sağlık konuları ile ilgili birtakım gündemler, görüşmeler söz konusu olabilir. Destekleyici etkiler altında olacaksın. Yapacağın görüşmelerden fayda sağlayabilir, kazanç elde edebilirsin. Günün ikinci yarısında ise yakın dostların, kardeşlerin, iletişim ve seyahat konuların senin için öne çıkıyor. Akşam saatlerinde de ticari görüşmeler, yakınlarınla ilgili sorumluluklar ya da yakın çevrenle iletişiminde pürüzler olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, günün ilk yarısında çocuklarınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilir ya da yakın dostlarınla, partnerinle haberleşebilirsin. İletişimin ve sosyal görüşmelerinin yoğun olabileceği bir zaman dilimi senin için. Günün ikinci yarısında ise maddi konular ve sağlık konuları ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde çocuklarınla ilgili birtakım ödemeler yapabilir veya partnerinle ilişkide öz değer algını sorgulayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, günün ilk yarısında kendi sağlığınla, aile bireylerinin sağlığıyla ya da geri planda yürüttüğün işlerle ilgili birtakım gündemler, görüşmeler olabilir ve yapacağın görüşmelerden iyi sonuçlar alabilirsin. Günün ikinci yarısında ise enerjin yükseliyor ve beden sağlığın, dış görünüşün, ilişkilerin senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde de aile büyükleriyle ya da evinle ilgili işler, sorumluluklar gündeminde olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, günün ilk yarısında sosyal çevrenle, yakın çevrendeki kişilerle veya ticari görüşmelerinle ilgili gündemlerin olabilir. İletişimin yoğun olabileceği bir zaman dilimi. Uzakta yaşayan ve uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarınla, akrabalarınla bir araya gelebilir veya haberleşebilirsin. Günün ikinci yarısında ise daha içe dönük etkiler var. Akşam saatlerinde, iletişim problemleri ya da solunum yolları hassasiyetleri olabilir. Yakınlarınla, aile büyüklerinle geri planda bazı konuşmalar da yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, günün ilk yarısında sağlığın, işin ve maddi kazançlarınla ilgili birtakım gündemlerin, görüşmelerin olabilir. Bu görüşmelerden güzel sonuçlar alabilirsin. Destekleyici bir zaman dilimi olacaktır. Günün ikinci yarısında ise sosyal hayatın, sosyal çevren ve arkadaşların senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde de sosyal ilişkilerinde öz değer algını sorgulayabilirsin veya bir yakınının sağlığı ile ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, günün ilk yarısında uzaktaki tanıdıklar, seyahat, ticari, özel ya da sosyal ilişkilerle ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Partnerinle veya yakınlarınla bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Seyahat de edebilirsin. Görüşmelerinin aktif olabileceği bir gün senin için. Günün ikinci yarısında ise işin ve kariyerin senin için öne çıkıyor. Akşam saatlerinde de sağlığınla ilgili bazı hassasiyetler, işle ilgili sorumluluklar veya keyifsizlikler gündeminde olabilir. Sevgiyle kal.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Merve Taşkın’ın Bekaret Açıklamasından Seks Müzesi Paylaşımına Kadar Yaptığı Sansasyonel Olayları

Rihanna’dan İkinci Çocuğuyla Aile Pozu Geldi: Kırkı Çıkmadan Gördük!