içinde

Haftanın Yantrası Shaman Aşk Yantrası

Shaman Aşk Yantrası ile doğum haritalarınızda Venüs’ü güçlendirip ilişkilerde mutluluğu yakalayın. Aşkta çok sevip çok sevileceğiniz enerjiler sizler ile olsun. Yantralar trigonemetri hesabına göre semboller ile altın oranın buluşmasıdır …

Haftanın Yantrası Shaman Aşk Yantrası

Shaman Aşk Yantrası ile doğum haritalarınızda Venüs’ü güçlendirip ilişkilerde mutluluğu yakalayın. Aşkta çok sevip çok sevileceğiniz enerjiler sizler ile olsun.

Yantralar trigonemetri hesabına göre semboller ile altın oranın buluşmasıdır.

Doğum haritalarımızda aynı tekrarlara neden olan zayıf gezegen döngülerinde bizleri yardımcı olan sembollerdir. Doktora gitmeden reçete yazdıramazsınız. Doğru tedavi için doğru ilaçları kullanmalısınız. Tıpkı bunun gibi gökyüzünün rehberliğinde doğru Yantra ve kristalleri kullanmalısınız. Tavsiye üzerine değil uzman tarafından size önerilen ürünleri satın almalısınız.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız “doğum haritanıza” göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra oniks, gümüş altın ya da bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Haftanın kristali Aura Kuvars

Hafta boyunca yeni yolları keşfedin ve hedeflerinize ulaşmak için aura kuvars enerjisinden faydalanın!

 Aura Kuvars bir dönüştürücüdür.  Kullanan kişinin hayatının bir bölümünü daha arzu edilen bir duruma dönüştürmenin bir yolunu bulmak istendiğinde kullanılan çok güçlü bir kristaldir. Aura kuvars yeni bir yol, yeni bir yaklaşım bulmak için yardıma ihtiyaç duyduğumuzda ya da arzuladığımız ama henüz kişinin yaşamının bir bölümünü daha arzu edilir bir duruma dönüştürmenin yoluna sahip olmadığımız bir şeyi elde etme arayışında kullanılır. Aura kuvarsın dönüştürücü enerjisi ile hayatımızın bir bölümünü dönüştürecek yeni yetenekler aramak için yüksek farkındalık kazanmamıza yardımcıdır. 

Aura Kuvars, olumlu ya da olumsuz sonuçları olabilecek bir durumdaki potansiyele bir göz atmak için en iyi şekilde çalışır. Genellikle soru sorulduğunda kristalin içindeki ışığın derecesi olası sonuca ilişkin bir gösterge ile cevap almamızı sağlayacaktır.

Aura kristalleri metal element enerjisine sahiptir. Metal enerjisi zekânın, bilgeliğin, iyileşmenin ve yaratıcılığın enerjisidir. Fikirlerin, kavramların ve grupların birlikteliğinin ve kristalleşmesinin enerjisidir. Sert, keskin olmasına rağmen tüm yaşamların vazgeçilmez bir unsurudur. Başkalarının kurbanı olmadan yolumuzu bulmak için keskin, boyun eğmez ve zaman zaman zor olmalıyız. Metal elementi konsantrasyon ve kararlılığın gücünü yaşamlarımıza ve evlerimize getirir. Aura kuvarsı üzerinizde ya da evinizin odanızın batı yönünde kullanın.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio’nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Azra Akın İlk Kez Duyurdu: Tescilli Dünya Güzeli İkinci Kez Anne mi Oluyor?

Gelini Yasemin Şefkatli’den İbrahim Tatlıses’e Büyük Jest: İkizlerin Adı Belli Oldu!