içinde

Hailey Bieber’ın “Neden Bebek Yapmıyorsunuz?” Sorusuna Verdiği Cevap Yeniden Gündem Oldu

2018 yılında dünyaevine giren Bieber çifti uzun süredir gündemden düşmüyor. Senenin başlarında Hailey Bieber ve Justin Bieber çiftinin ‘Neden çocuk yapmıyorsunuz?’ sorusuna verdikleri cevap tekrardan gündem oldu. Kaynak: https://www.glamour.com …

Hailey Bieber’ın “Neden Bebek Yapmıyorsunuz?” Sorusuna Verdiği Cevap Yeniden Gündem Oldu

2018 yılında dünyaevine giren Bieber çifti uzun süredir gündemden düşmüyor. Senenin başlarında Hailey Bieber ve Justin Bieber çiftinin ‘Neden çocuk yapmıyorsunuz?’ sorusuna verdikleri cevap tekrardan gündem oldu.

Kaynak: https://www.glamour.com/story/hailey-…

2018 yılında dünyaevine giren Hailey Bieber ve Justin Bieber çifti, o günden bu yana sürekli olarak konuşulan isimlerden.

İkilinin dikkat çeken şaşaalı ilişkileri şöyle dursun, magazin camiasının ve hayranların sıklıkla sorduğu “Bebek ne zaman geliyor?” sorusu da sıklıkla gündem olmakta.

Çiftin bu sosyal medya baskısına olan tepkisi son derece açık: Hailey Bieber çocuk yapmaktan “korktuğunu” dile getiriyor.

Peki neden?

“Hep bu durum yüzünden ağlıyorum. Çocuk istiyorum ama korkuyorum. İnsanların ben ve kocam hakkında söyledikleri yetti. Bu insanların bebeğim hakkında söyleyeceklerini düşünmek bile istemiyorum.”

Justin Bieber ise “Çocuğumuzu yetiştirmek için elimizden gelen her şeyi yaparız, sevildiklerini hissedip güvende oldukları sürece.” ifadelerini kullanıyor.

Hailey Bieber’ın sosyal medyada yediği linçlere hepimiz az buz aşinayız tabii. Selena Gomez dramasını duymayan yok aramızda.

E hal böyle olunca da insanların dikkati genel olarak Hailey Bieber’a çekiliyor.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Usta oyuncu Ömer Karanlık, hayatını kaybetti

Kirli Sepeti dizisinde dikkat çeken Dilan Polat göndermesi