içinde ,

Hıncal Uluç’un, Genç Kadın Muhabirin Külotlu Fotoğrafı Hakkında Söyledikleri Yeniden Gündem Oldu!

Hıncal Uluç’un hayatını kaybetmesinden sonra, oyuncu Defne Joy Foster’ın ölümünün ardından yaptığı ‘su testisi’ yorumu da yeniden gündem oldu..

Hıncal Uluç’un, Genç Kadın Muhabirin Külotlu Fotoğrafı Hakkında Söyledikleri Yeniden Gündem Oldu!

Yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle bir süredir tedavi gören gazeteci Hıncal Uluç, hayatını kaybetti…

Hıncal Uluç’un hayatını kaybetmesinden sonra, oyuncu Defne Joy Foster’ın ölümünün ardından yaptığı ‘su testisi’ yorumu ve genç bir kadın muhabirin külodunun göründüğü fotoğrafların gazetede basılmasında bir sorun görmemesi gibi konular yeniden gündeme geldi!

83 yaşındaki spor yorumcusu ve köşe yazarı Hıncal Uluç, İstanbul’da tedavi gördüğü özel hastanede hayatını kaybetti. İki böbreğini de kaybeden Uluç’un, by-pass ameliyatı olduğu biliniyordu.


Spor yazarı Faik Çetiner, Uluç’un hayatını kaybettiğini sosyal medyadan duyurarak; Uluç ailesine baş sağlığı diledi.

Uluç’un ölümünün ardından baş sağlığı mesajları paylaşanlar kadar, geçmişe bir selam göndererek öfke dolu paylaşımlar yapanlar da vardı.


Sevilen genç oyuncu Defne Joy Foster’ın Kerem Altan’ın evinde ölü olarak bulunmasının ardından “Su testisi su yolunda kırılır…” benzetmesi yapan ve tepki çeken sözlere imza atan Uluç’un ölümünün ardından bu sözler tekrar gündeme geldi.


Unutulmayan yalnızca Defne Joy Foster ile ilgili söylenenler değildi. Uluç’un genç bir kadın muhabirin külodunun göründüğü fotoğrafın gazeteye basılmasını doğru bulduğu olayı da unutulmadı…

Gazeteci Melis Alphan, “Hıncal Uluç bir kadın düşmanıdır” diyerek yıllar önce yaşanan bu olayı hatırlattı.


👇


Peki ne yaşanmıştı?


”Bir kadın muhabirin g-string külotlu fotoğrafının yayınlanmasını doğru bulduğunu” yazan Hıncal Uluç hakkında her ne kadar genç muhabir şikayette bulunsa da Basın Konseyi Yüksek Kurulu, şikayet konusu yazının kadın muhabiri aşağılayıcı unsurlar taşımadığını söyleyerek; şikayeti yetersiz bulmuştu.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Simge Sağın Herkesi Ağlattı! Bugün Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (21 Kasım)

Korkunç kazadan yaralı kurtulan Melis İşiten, yoğun bakımdaki sevgilisinin son durumunu paylaştı.