içinde ,

Hülya Avşar, Eski Eşi Kaya Çilingiroğlu ile İlgili Soruya Verdiği “Hamileyim” Yanıtıyla Şaşırttı

Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir yemek çıkışı görüntülenen Avşar, muhabirlerin sorularına verdiği cevaplarla çok konuşuldu

Hülya Avşar Eski Eşi Kaya Çilingiroğlu ile İlgili Soruya Verdiği Hamileyim Yanıtıyla Beyin Yaktı

Yaptığı paylaşımlarla, ve konuşmalarıyla sık sık gündeme gelen ünlü isim Hülya Avşar’ı tanımayan yoktur. Geçtiğimiz gün eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir yemek çıkışı görüntülenen Avşar, muhabirlerin sorularına verdiği cevaplarla çok konuşuldu. Gelin o anlara birlikte bakalım… 👇

Hem oyuncu hem de şarkıcı olarak bilinen ünlü isim Hülya Avşar sık sık gündeme gelen ünlüler arasında yer alıyor.


Özellikle yaptığı açıklamalarla her seferinde gündeme gelmeyi başaran Avşar, en son Nükhet Duru’nun tayt açıklamasına ‘İsteyen istediğini giyebilir, isterlerse çıplak da gezebilirler.’ yanıtıyla çok konuşulmuştu.


Eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile Tarabya’da bir mekan çıkışı görüntülenen Avşar, bu kez muhabirlerin sorularına verdiği sorularla kafa karıştırdı.


Avşar, kızını aracına uğurladıktan sonra Kaya Çilingiroğlu’nun “Gel sana evde sade bir kahve yapayım.” teklifine “Kaya, bana yürüyor. Beni eve atacak” diye yanıt vererek herkesi güldürdü.


Neşeli halleriyle dikkat çeken ünlü isim muhabirlerin sorduğu “Kaya Çilingiroğlu ile bu aralar sık sık buluşuyorsunuz” sorusuna ise “Evet hamileyim” diyerek kafaları karıştırdı.


Hülya Avşar’ın bu cevaplarına biz alıştık. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

“Ben gay değilim” diyen Cemil İpekçi’den cinsellik itirafı: Kadınla da erkekle de birlikte oldum

20 yıldır sevgilisi olarak anıldığı Hıncal Uluç’un cenazesine katılmayan Ece Gürsel’den duygusal paylaşım