içinde

İfadesinde “2 Yazacağıma Yanlışlıkla 12 Milyon Yazdım” Diyen Bahar Candan Dillere Düştü!

Bahar Candan ve Nihal Candan, kara para aklama ve nitelikli dolandırıcılık suçlamalarıyla gözaltına alındı. Emniyette dörder saat sorgulanan Candan kardeşlerin ifadeleri ortaya çıktı. İddiaların fitilini ateşleyen sosyal medya hesabı için açıklama …

İfadesinde “2 Yazacağıma Yanlışlıkla 12 Milyon Yazdım” Diyen Bahar Candan Dillere Düştü!

Bahar Candan ve Nihal Candan, kara para aklama ve nitelikli dolandırıcılık suçlamalarıyla gözaltına alındı. Emniyette dörder saat sorgulanan Candan kardeşlerin ifadeleri ortaya çıktı. İddiaların fitilini ateşleyen sosyal medya hesabı için açıklama yapan Bahar Candan’ın ‘O paylaşımda 2 yazacağıma yanlışlıkla 12 yazdım ve amacım espriydi’ sözleri hayatımızı bir kere daha sorgulattı.

İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasıyla isimlerini geniş kitlelere duyuran Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler birkaç gündür gündemimizde.

Bunun nedeni ise, iki fenomen kardeşin hakkında ortaya çıkan dolandırıcılık ve suç gelirlerini aklama iddialarıyla gözaltına alınmaları.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça magazin gündemine kendilerine yer bulan Candan kardeşlerin dörder saat ifade verdikleri öğrenildi.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorulan isimleri de tanımadıklarını öne süren Nihal ve Bahar Candan’ın ifadeleri de ortaya çıktı.

Bahar Candan aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından uzun süre önce bir paylaşımda bulunmuştu. O paylaşım fitili ateşleyen adımlardan oldu.

Bahar Candan’ın polislerin “Bir sabah hesabıma 12 milyon para aktarıldı” paylaşımı için sorduğu soruya “O paylaşımda 2 yazacağıma yanlışlıkla 12 yazdım” demesi ise gündeme bomba gibi düştü.

İfadesinin devamında da “Amacım espri yapmaktı…” diyen Bahar Candan’ın bu açıklaması sosyal medyadaki goygoyculara malzeme çıkardı.

Peki siz Bahar Candan’ın bu ifadesine ne diyeceksiniz?

Buyurun yorumlara…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Bahar Candan, Nihal Candan ve Beraberindekiler Tutuklanma Talebiyle Mahkeme Sevk Edildi

Metin Uca Kimdir, Kaç Yaşındadır? Entübe Edilen Metin Uca’nın Sağlık Durumu Nasıl?