içinde

İlişki Terapisti Selin Karacehennem’in “Bakire Olmadığınızı Söylemeyin” Çıkışı Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Yaşam koçu, evlilik ve ilişki terapisti olarak bilinen Selin Karacehennem sosyal medyadan takipçilerinin sorularına verdiği yanıtlarla sık sık gündeme geliyor. En son bir takipçisinin bekaret sorusuna verdiği cevapla gündem olan Karacehennem’in aynı konuy…

İlişki Terapisti Selin Karacehennem’in “Bakire Olmadığınızı Söylemeyin” Çıkışı Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Yaşam koçu, evlilik ve ilişki terapisti olarak bilinen Selin Karacehennem sosyal medyadan takipçilerinin sorularına verdiği yanıtlarla sık sık gündeme geliyor. En son bir takipçisinin bekaret sorusuna verdiği cevapla gündem olan Karacehennem’in aynı konuyla ilgili söylemleri takipçilerini ikiye böldü. Gelin Selin Karacehennem’in o cevabına birlikte bakalım…

Televizyon programlarından tanıdığımız yaşam koçu, evlilik ve ilişki terapisti olan Selin Karacehennem’i tanımayan yoktur.


Aynı zamanda sosyal medya üzerinden takipçilerinin sorularını cevaplayan Karacehennem, verdiği yanıtlarla da sık sık gündem oluyor.


En son eşinden önce başkasıyla ilişki yaşayan kadının bekaret sorusuna ‘Her dakika size ne diyorum. Sakın anlatmayın!’ yanıtıyla gündeme gelen Karacehenem aynı konuyla ilgili benzer bir yorumda daha bulundu.


Yeniden gündeme gelen bekaret konusuyla ilgili Karacehennem bu kez;”Yıllardır gelir ‘bakirelik’ sorusu… Peki neden ‘söylemeyin’ diyorum? Bunu mutluluğunuzu sağlamak için beyaz yalan olarak görmeli misiniz?” dedi.


Daha önce ilişkiye girmiş birinin evlenirken bunu saklamasının mutluluk için gerekli olduğunu savunan fenomen isim takipçilerini ikiye böldü.


Vallahi biz artık yorumsuz kaldık. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Merve Boluğur “Senin Gibi Hatunu Elinden Kaçıran Adama Ne Denir?” Sorusuna Verdiği Cevapla Gündem Oldu

O Sahne Nişan Attırdı! Dilan Çiçek Deniz ve İrlandalı Yönetmen Sevgilisi Thor’un Ayrılık Nedeni Belli Oldu!