içinde

İsmail Saymaz, Dilan ve Engin Polat’ın Geçmişiyle Bugününü Karşılaştırdı: 6 Binden 1 Milyona

İsmail Saymaz, geçtiğimiz günlerde kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ın yakın geçmişteki mal varlığıyla bugün geldikleri noktayı karşılaştırdı. Detaylar👇 1 Kasım’ın ilk ışıklarında aniden düzenlenen bir …

İsmail Saymaz, Dilan ve Engin Polat’ın Geçmişiyle Bugününü Karşılaştırdı: 6 Binden 1 Milyona

İsmail Saymaz, geçtiğimiz günlerde kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ın yakın geçmişteki mal varlığıyla bugün geldikleri noktayı karşılaştırdı. Detaylar👇

1 Kasım’ın ilk ışıklarında aniden düzenlenen bir operasyonla gözaltına alınan Engin ve Dilan Polat, kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Şimdi Silivri cezaevinde olan çiftle beraber tutuklanan ve aralarında Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu, kardeşi Can Doğu, Engin Polat’ın babası Sezgin Polat ve kardeşi Kürşat Polat’ın da yer aldığı 10 kişi, iddianame hazırlanana kadar yani en az 6 ay boyunca içerde kalacak.

Fakat Polatların arkalarında bıraktığı kaos epey uzun bir süre daha gündemimizi meşgul edecek gibi duruyor. Her gün yeni şeyler öğrendiğimiz Polatlarla ilgili bir açıklama da geçtiğimiz saatlerde konuyu başından beri takip eden gazeteci İsmail Saymaz’dan geldi.

“Polatların Sahte Fatura Çarkı” başlıklı bir köşe yazısı yazan İsmail Saymaz, Dilan ve Engin Polat’ın geçmişindeki mal varlığıyla bugün geldikleri noktayı karşılaştırdı.

Engin Polat’ın açık öğretim terk olduğunu söyleyen İsmail Saymaz, kendisinin üzerine 2017 yılına kadar kayıtlı hiçbir mal mülk olmadığını vurguladı, “Bugün ise kendine ait 7, şirketlere ait 15 mülk ve 23 araç var” dedi.

Daha önce Dilan Polat’ın da katıldığı programlarda belirttiği üzere evlenene kadar kendisine dayısının baktığını dile getiren İsmail Saymaz, Dilan Polat için de “Lise mezunu. 2014’te aylık geliri 6-7 bin TL’ydi. Şimdi 1 Milyon TL” dedi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Murat Ağırel, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’yla Konuştu Parayı Kozmetikten Kazandıklarına İnanmadı!

Mert Ramazan Demir’in Yeni Pozları Sosyal Medya Kullanıcılarını İkiye Böldü: Yakışıklılığı Abartılıyor mu?