içinde , ,

Jennifer Lopez 20 Yıl Önce Ben Affleck ile Yaşadığı Ayrılık Acısı Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu!

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Ben Affleck ile yaşadığı dillere destan aşkıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda yaklaşık 20 yıl önce Ben Affleck’ten ayrılmanın nasıl bir acı olduğunu dile getiren Lopez …

Jennifer Lopez 20 Yıl Önce Ben Affleck ile Yaşadığı Ayrılık Acısı Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu!

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Ben Affleck ile yaşadığı dillere destan aşkıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda yaklaşık 20 yıl önce Ben Affleck’ten ayrılmanın nasıl bir acı olduğunu dile getiren Lopez, Affleck ile sahip olduğu ilişkinin hem iyi hem de acı dolu anlarını paylaştı. Detaylar için sizleri şöyle alalım…👇

Kaynak: https://pagesix.com/2022/11/28/jennif…

Bir dönemin ‘Bennifer’; şimdiler de ise ‘Bennifer 2.0’ olarak anılan Jennifer Lopez ve Ben Affleck çiftini bilmeyeniniz yoktur.

2002 yılında nişanlanmalarından iki yıl sonra ayrılık kararı alan ‘Bennifer’ çifti, yıllar sonra tekrar bir araya gelmiş ve birkaç ay sonra dünyaevine girmişlerdi.

Ancak Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in evliliğe giden yolu kolay olmamış…

Apple Music 1 ile yaptığı yeni bir röportajda Lopez, Affleck ile yeniden alevlenen aşkını anlattı ve 2004’te ilk nişanlarına son verdikten sonra hissettiği acıyı dile getirdi.

Lopez: “Ayrılık sonrası her şey çok acı vericiydi. 20 yıl önce o düğünü iptal ettiğimizde, hayatımın en büyük acısını yaşadım. Dürüst olmak gerekirse ölecekmişim gibi hissettim.”

“18 yıl boyunca o acıyı kalbimin derinliklerinde hissettim. Ama şimdi, 20 yıl sonra, mutlu bir sona ulaştık. Hollywood’da asla göremeyeceğiniz bir mutlu sona sahibiz.”

“Hayatımın aşkıyla yeniden bir araya geldiğim anda sonsuza kadar birlikte olmaya karar verdik.”

“Bazı şeyler sonsuza kadar sürer ve buna gerçek aşk da dahildir. Bu mesajı dünyaya yaymak istiyorum.”

Affleck ile sahip olduğu bu mutlu ilişkiyi yeni albümüne yansıtacağını söyleyen Lopez, albüm hazırlıklarına başladığını ve gerçek aşkın varlığını yeni şarkılarıyla dünyaya göstereceğini söyledi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Aleyna Tilki, iç çamaşır detaylı kıyafetiy yine olay oldu..

30 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!