içinde

Kim Kardashian ve Kanye West Boşanma Davasında Ortak Mülkleri ve Çocuklarının Velayeti İçin Anlaşmaya Vardı

Kim Kardashian ve Kanye West’in boşanma davası süreci Pazartesi günü gerçekleşen mahkemeyle sonuca bağlandı. West ve Kardashian, velayet ve mülkiyet davasında anlaşmalı bir sonuca ulaşarak ortak mülklerini ve çocuklarının velayetini paylaştılar …

Kim Kardashian ve Kanye West Boşanma Davasında Ortak Mülkleri ve Çocuklarının Velayeti İçin Anlaşmaya Vardı

Kim Kardashian ve Kanye West’in boşanma davası süreci Pazartesi günü gerçekleşen mahkemeyle sonuca bağlandı. West ve Kardashian, velayet ve mülkiyet davasında anlaşmalı bir sonuca ulaşarak ortak mülklerini ve çocuklarının velayetini paylaştılar. Detaylar için sizleri şöyle alalım…👇

Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin ayrılık sonrası boşanmaya karar verdiklerini hepiniz duymuşsunuzdur…

Kim Kardashian, West’in ailesi hakkında yaptığı anlamsız suçlamalar sonrası Şubat 2021’de boşanma davası açmıştı. Çift, 2014 yılının Mayıs ayında evlendi ve 26 Aralık 2020’de ayrıldı.

Ayrılık sonrası Kanye West’in halen gerçekleştirdiği garip davranışlar gündemden düşmemişti.

Hatta çocuklarının güvenliğini bile tehlikeye atmıştı…

Bazı kaynakların edindiği mahkeme belgelerine göre, Kim Kardashian ve Kanye West, tartışmalı boşanmalarını Pazartesi günü, velayet ve mülkiyet sorunlarını gidererek noktaladılar.

58 sayfalık belgede, Kardashian ve West’in dört çocuğunun ortak velayetini alacağını belirtti ancak bazı iddialara göre Kim Kardashian’ın tüm velayeti alacağı söylendi.

West, mahkeme belgelerine göre Perşembe gününden itibaren Kim Kardashian’a ayda 200 bin dolar nafaka ödeyecek.

West, çocuklarının sigorta kapsamında olmayan sağlık harcamalarının yarısından, ayrıca güvenlik ve eğitim maliyetlerinin yarısından da sorumlu olacak.

West ve Kardaashian, bir anlaşmazlık çıkması durumunda en az üç saat arabulucu avukatlarla toplantıya gerçekleştirmeyi kabul etti.

Ayrıca ikilinin halen anlaşmaları gereken bazı maddeler arasında yeni bir okula kayıt, çocuklar için terapi veya danışmanlık ve düzenli olarak planlanmış dini faaliyetlere katılım yer alıyor.

Anlaşmaya göre çocuklar, liseyi bitirmeden veya 19 yaşına girmeden önce diğer ebeveynin izni veya mahkeme kararı olmadan Kardashian’ın Hidden Hills evinden 96 kilometreden fazla uzaklaşamayacaklar.

West, anlaşmanın imzalanmasından sonraki 20 iş günü içinde Hidden Hills mülkünü Kardashian’a devretecek ve karşılığında Kardashian’ın Calabasas mülküne sahip olacak.

Kardashian’ın Malibu, Riverside, California ve Harrison, Idaho’daki evleri alması planlanırken West, Wyoming çiftliği, Belçika’daki evi ve Chicago’daki çocukluk evinin yanı sıra çeşitli Güney Kaliforniya mülklerini elinde tutuyor.

Ayrıca anlaşmaya göre, her ebeveyn çocuklarına doğum günleri gibi özel günlerde ulaşabilecek. Ocak ayında West, kızı Chicago’nun doğum günü partisinde katılamadığını iddia etmişti.

İmzalanan anlaşmanın yargıç tarafından onay alıp almadığı henüz belli değil ancak her iki tarafta anlaşmayı kabul etti.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Gaye Su Akyol Kimdir, Nereli? Gaye Su Akyol Şarkıları ve Albümleri Nelerdir?

45 gün önce evlenen Engincan Ural ve Merve Kaya boşanıyor mu?