içinde

Kızlar Koşun Çocukluk Aşkımız Robert Pattinson Baba Olacağını Açıkladı!

Alacakaranlık serisini izleyenlerin kalbinin bir yani Edward (Robert Pattinson), diğer yanı Jacob (Taylor Lautner) olarak ikiye ayrılır. Büyük bir kesimin ilk crush’ı olan ana karakterimiz Edward, yani Robert Pattinson yıllardır yakın markajda takip …

Kızlar Koşun Çocukluk Aşkımız Robert Pattinson Baba Olacağını Açıkladı!

Alacakaranlık serisini izleyenlerin kalbinin bir yani Edward (Robert Pattinson), diğer yanı Jacob (Taylor Lautner) olarak ikiye ayrılır. Büyük bir kesimin ilk crush’ı olan ana karakterimiz Edward, yani Robert Pattinson yıllardır yakın markajda takip ettiğimiz isimlerden. Her görüşümüzde iç çektiğimiz ünlü oyuncu, baba olacağını açıkladı!

Görünce içinizden “endamın yeter, gülüşün yeter” söylemeye başlıyorsanız, hoş geldiniz. Robert Pattinson, yıllardır hepimizin hayranı olduğu bir isim şayet.

Aslında kariyeri pek çok noktada dallanıp budaklanıyor ama hepimizin ünlü oyuncuyu tanıdığı ilk film Harry Potter ve Ateş Kadehi oluyor. O al yanakları, Hufflepuff cübbesi ve Harry’e dostluk edişiyle aklımıza kazınıyor Robert bey.

Daha sonrasında başka yapımlarda yer alıyor almasına ama hayatımıza çivi çakmasını sağlayan, aşkından tüm genç kızları peşinde sürüklediği işi elbette Alacakaranlık oluyor.

2008 yılında Edward Cullen olduğundan beridir kimsenin karşı koyamadığı bir hayranlık besleme durumu söz konusu. Yıllarca vampiri canlandırdığından mıdır nedir, vazgeçemiyoruz kendisinden.

Bir de Alacakaranlık serisi boyunca Kristen Stewart’la olan ilişkisi var tabii…

Biliyorsunuz Robert Pattinson bu uzun ilişkisinde aldatılmıştı. Daha sonrasında ne buhranlar, ne yıkımlar geçirdi… Haklı da diyebileceğimiz hiçbir şey yok. Sonuç olarak bu uzun soluklu ilişkisinden yediği darbe bir süre dikiş tutturamamasına sebep olmuştu.

Sonradan kendini topladı tabii, bu sırada sinema filmlerine hiç ara vermedi. Ama 2022’de vizyona giren Batman’le bambaşka bir enerji yakaladı.

Film elbette çok tuttu, gişede müthiş hasılarlar yaptı. Devam filminin geleceği konusunda bazı iddiaların geleceği konuşuldu. Anlayacağınız Zoe Kravitz ve Robert Pattinson çok iyi iki başrol oldu.

Gelelim şimdi konumuza, bu kadar şeyi niye anlattığımı da söylemiş olayım; Robert Pattinson’ı bunca buhranın içinden çekip çıkaran isim Suki Waterhouse oldu.

Suki de tıpkı Robert gibi oyuncu. Tamı tamına beş yıldır Robert Pattinson ile mutlu bir birliktelik yaşıyor. 2018’de başladıkları ilişkileri hız kesmeden devam ederken şaşkına döndüğümüz bir haber aldık.

Bu aşkına eşkıya çift anne-baba oluyor!

Mexico City’deki Corona Festivali’nde sahneye çıkan Suki Waterhouse sahnedeyken karnını işaret etmiş ve hamile olduğunu doğrulamış.

Suki’nin karnı da büyümüş, bakın nasıl belli oluyor.

Elbisesini ışıltılı seçerek dikkat dağıtmayı denemiş ama pek başarılı olamamış sanki…

‘Yaptığım başka bir şeyden dikkatinizi dağıtmak için ışıltılı bir şeyler giymeyi düşündüm… İşe yaradığından emin değilim.’

Bir göbek fotoğrafı daha!

Sağlıkla kucaklarına alsınlar da magazin alemi güzel bebek görsün!

Nasipte çocukluk aşkımızın baba olduğunu görmek de varmış kızlar. 😂

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yeni Sevgilisi Edda’nın Doğum Gününü Kutlayan Murat Dalkılıç, Aşka Geldi!

Azra Akın ikinci kez anne oluyor