içinde

Korkunç Kazanın Ardından Hastaneden Taburcu Edilen Ceyhun Fersoy İlk Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı

Ceyhun Fersoy taburcu oldu

Kazanın Ardından Hastaneden Taburcu Edilen Ceyhun Fersoy İlk Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı

”Baş Belası” adlı tiyatronun oyuncularını taşıyan minibüs Amasya’ya bağlı Merfizon ilçesinde seyir halindeki kamyonla çarpışmıştı. Gündeme bomba gibi düşen kazada 3 değerli oyuncumuz hayatını kaybetti. Korkunç kazadan yaralı olarak kurtarılan 8 isimden biri de sevilen oyuncu Ceyhun Fersoy idi. Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Fersoy’un taburcu edilme haberi hepimizin içinir bir nebze su serpmişti. Ceyhun Fersoy kazadan sonra ilk paylaşımını yaptı.

Gelin başarılı oyuncunun duygu dolu paylaşımını görelim…

Bildiğiniz gibi, geçtiğimiz günlerde içinde tiyatro oyuncularının olduğu minibüs Amasya- Çorum karayolu üzerinde bir kamyonla çarpışmıştı.


Gündemi derinden sarsan kazada kıymetli oyuncularımızdan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetmişti.


Yaşanan kazada 8 kişi yaralı olarak kurtulmuştu. Yaralanan isimler ise Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek olarak açıklanmıştı.


Yaralıların son sağlık durumları elbette merak konusu olmuştu. Oyuncuların yakınlarından bir bir paylaşımlar geldi.


Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin ve arkadaşlarının durumuna dair bilgi vermişti. Konuşmakta güçlük çeken güzel oyuncu, ‘Ceyhun iyi, Melis iyi, Sergen de iyi olacak’ sözüyle herkese derin bir nefes aldırmıştı.


Yürekleri burkan kaza sonucu Sergen Deveci’nin durumunun ağır olduğu haberi bizleri oldukça üzmüştü. Yakın bir zaman önce ameliyattan çıkan ünlü fenomen sağlık durumunun iyi olduğunu kendisi açıkladı.


Geçtiğimiz günlerde hastaneden taburcu olan Ceyhun Fersoy, kazanın ardından ilk sosyal medya paylaşımını da yaptı.


Yaşadığı korkunç anları kelimelere döken Fersoy, hayatını kaybeden arkadaşlarını yad etmeyi unutmadı.


Sempatik oyuncu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:


”Nerden başlasam,nasıl anlatsam bilemiyorum…Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum,açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum…Sanki filmin içinde bi sahneyi oynamış gibiydik,Haykırmak isyan etmek istemiyorum,çünkü 3 değerli arkadaşımız bunu istemezdi…Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem,Allah düşmanımın başına vermesin…Şimdi ayağa kalkma zamanı…Güçlenip daha iyi olmalıyız,olacağız…Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız,bu kadar sevildiğimi bilmiyordum…Arayan mesaj atan herkese😘Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız🤙 3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz…Onlara ihanet etmeyeceğiz…”
👇👇


👇👇


👇👇


👇👇


👇👇


👇👇


👇👇


Bizler de yaşanan kazada hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Arkadaşlarıyla Yemeğe Çıkan Hande Erçel’in Giydiği Kombinin Fiyatını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Eski Survivor Şampiyonu Avatar Atakan Yürekleri Sızlatan Bir İtirafta Bulundu: ”Babam Eve Gelsin İstemezdim”