içinde

‘Kürk Mantolu Madonna’yı Müzisyen Madonna Sanan Sunucuya Yapılan Montaja Güldüren Yorumlar Geldi!

Yıllar önce TV8’de ekrana gelen ‘Aramızda Kalsın’ adlı programın sunuculuğunu yapan Funda Özkalyoncuoğlu’nun ‘Kürk Mantolu Madonna’ romanındaki Madonna’yı müzisyen Madonna sanması çok konuşulmuştu. Şimdi bir Instagram sayfasının yapmış olduğu …

‘Kürk Mantolu Madonna’yı Müzisyen Madonna Sanan Sunucuya Yapılan Montaja Güldüren Yorumlar Geldi!

Yıllar önce TV8’de ekrana gelen ‘Aramızda Kalsın’ adlı programın sunuculuğunu yapan Funda Özkalyoncuoğlu’nun ‘Kürk Mantolu Madonna’ romanındaki Madonna’yı müzisyen Madonna sanması çok konuşulmuştu. Şimdi bir Instagram sayfasının yapmış olduğu montajlı o görüntüler hepimizi güldürdü.

Gelin o görüntülere birlikte bakalım. 👇

Sabahattin Ali’nin 1943 yılında yayınlanan ve uzun zamandır çok satanlar listesinden inmeyen ‘Kürk Mantolu Madonna’ romanının bir dönem beyaz perdeye taşınması planlanıyordu.

Baş karakter Maria Puder’i Beren Saat’in canlandıracağının konuşulması üzerine 2016 yılında TV8’de ekrana gelen ‘Aramızda Kalmasın’ adlı programda bu konu ele alınmıştı.

Sunucu Jess Molho ile birlikte kitabı yorumlayan Funda Özkalyoncuoğlu kitaptaki ‘Madonna’yı ünlü müzisyen Madonna sanmıştı.

Bu trajikomik videoyu bir Instagram sayfasının editleyerek yeniden paylaştığı görüntülere birbirinden komik yorumlar geldi.

İşte o montajlı video👇

Sosyal medyadan gelen yorumlar:

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Sizin yorumlarınızı alalım.👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Özlem ve Tayyar Öz Çiftinin Değişimi Çok Konuşuldu! 9 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Olayları

Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir’den Dikkat Çeken Açıklama!