içinde

Libido Seviyenizi Kontrol Edin: Can Yaman Dolce&Gabbana Markasının Reklam Filmiyle Ortalığı Yaktı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemin öne çıkan oyuncularından Can Yaman yeni bir projede yer aldı. Adını sıkça duymaya alıştığımız Yaman magazin gündemine bomba gibi düştü. 

Libido Seviyenizi Kontrol Edin: Can Yaman Dolce & Gabbana Markasının Reklam Filmiyle Ortalığı Yaktı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemin öne çıkan oyuncularından Can Yaman yeni bir projede yer aldı. Adını sıkça duymaya alıştığımız Yaman magazin gündemine bomba gibi düştü. Şu sıralar çalışmalarına İtalya’da devam eden Yaman, Dolce&Gabbana markasının reklamı için kameralar karşısına geçti. Ünlü oyuncunun pozlarının ardından tahmin edeceğiniz gibi sosyal medya hareketlendi.

Gelin detaylara gözatalım…

2014-2015 yılları arasında yayınlanan Gönül İşleri dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan Can Yaman’ın adını duymayan yoktur aramızda.


İnadına Aşk dizisinde canlandırdığı ”Yalın Aras” karakteriyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu, romantik-komedi yapımlarının olmazsa olmaz isimlerinden bir haline dönüşmüştü.


Son olarak Özgü Gürel ile birlikte başrolü paylaştığı Bay Yanlış adlı yapımla Türk televizyonlarında rol almıştı Can Yaman.


2020 yılının sonlarından bu yana faaliyetlerine İtalya’da devam eden Yaman şu sıralar ”Viola come il mare” adlı İtalyan dizisiyle beğeni topluyor.


Ünlü oyuncu dizilerin dışında reklam filmlerinde de sıkça boy gösteriyor biliyorsunuz ki. Yaman, dünya ünlü iç çamaşırı markası Dolce & Gabbana reklam projesinde yer aldı.


Beslenmesine ve sporuna oldukça önem verdiği bilinen Yaman, düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


Can Yaman Dolce & Gabbana için kamera karşısına geçince sosyal medya hareketlendi elbette. Yaman’ın pozlarına hem Türk hem de yabancı hayranlarından adeta yorum ve beğeni yağdı.


Gelin bazı yorumları görelim…
👇👇


twitter.com
👇👇


twitter.com
👇👇


twitter.com
👇👇


twitter.com
👇👇


twitter.com
👇👇


twitter.com
İşte Dolce&Gabbana tarafından paylaşılan reklam videosu…

Siz Can Yaman’ın pozları hakkında neler düşünüyorsunuz?


Hadi buyurun yorumlara…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Zeynep Bastık’tan Yatakta Bornozlu Poz Geldi! Bugün Ünlülerin Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (17 Kasım)

Boşanma kararının ardından her şeyi tek kalemde silen Merve Boluğur, gelinlikli fotoğraflarına kıyamadı