içinde

Mal Varlığı Tartışmalarıyla Gündeme Gelen ‘Şulemsi’ Şule Kayatürk: “Tehdit Mesajları Alıyorum”

Dilan Polat skandalı sonrasında sosyal medyada paylaştığı lüks yaşamı ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri olan ve ‘Şulemsi’ adıyla tanınan Şule Kayatürk, eleştiriler dışında tehdit mesajları da aldığını söyledi. Şulemsi, ‘Ben rahatım dedikçe …

Mal Varlığı Tartışmalarıyla Gündeme Gelen ‘Şulemsi’ Şule Kayatürk: “Tehdit Mesajları Alıyorum”

Dilan Polat skandalı sonrasında sosyal medyada paylaştığı lüks yaşamı ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri olan ve ‘Şulemsi’ adıyla tanınan Şule Kayatürk, eleştiriler dışında tehdit mesajları da aldığını söyledi. Şulemsi, ‘Ben rahatım dedikçe tehdit mesajları alıyorum, şaka gibi’ dedi.

Engin ve Dilan Polat çiftinin tutuklanmasının ardından fenomen ve güzellik merkezi sahibi Şulemsi de 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yatı olduğu iddiasıyla gündeme oturan isimlerden biri oldu.

Hakkındaki mal varlığı iddiasını yalanlayan Şulemsi, tehdit mesajları aldığını söyledi.

Eleştirilerin yanı sıra tehdit mesajları almaya başladığını iddia eden fenomen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu “ifadeleri kullandı:

“Bazen gerçekten anlayamıyorum. Yahu dalga geçiyorum, görmüyor musunuz? Gram üzerime alınmıyorum. Asıl sessiz olanlardan korkun. Bakın çok değil 2 gün içinde bütün fenomenler tiye almaya kalkışacaklar. Şule masum biz de böyle masum gözükelim diye. Bakın 1 tane bile doğruluğu olan bir şey ile karşılaşmadım. Eğer 1 tane gerçeklik payı olan bir iddia olsaydı dalga geçmezdim, herkes gibi ben de sessizce otururdum. Ben rahatım diyorum tehdit mesajları alıyorum şaka gibi. Resmen rahatımdan rahatsızlar. Benim hayatımda bir şey değişmedi, önceden ne yapıyorsam hala aynıyım.”

“Şulemsi” olarak tanınan 26 yaşında Şule Kayatürk ile eşi Yasin Türk’ün gösterişli hayatlarının yanı sıra 16 villa, 28 daire, bir helikopter, 173 iş yeri ve bir yat sahibi olduğu iddia edildi.

Son model arabası ve gösterişli hayatıyla adından söz ettiren Şulemsi, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada mal varlığı iddiasını yalanladı.

Avukatının açıklamasını 1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlanan fenomen, “Atılan tweetler, gelen yorum ve mesajlarda dahil olmak üzere, haksız yere uğradığım maddi ve manevi rahatsızlığın hesabını hukuksal boyutta arayacağız. Sizleri seviyorum, selametle” dedi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Çürümüş Bir Şeyler Var Şu Danimarka Krallığında: Kraliyet Ailesi’nde “Yasak Aşk” Skandalları

Dilan Polat’tan cihaz alıp güzellik merkezi açan fenomen Ece Ronay: Aylık 100-200 bin kalırsa seviniyorum