içinde

Megastar Tarkan: “Ben Susarım Ama Şarkılarım Rahat Durmaz”

Tarkan sosyal medyada yazdıklarıyla yine büyük takdir topladı…

Megastar Tarkan Son Paylaşımına Yazdıklarıyla Takdir Topladı: “Ben Susarım Ama Şarkılarım Rahat Durmaz”

Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından Tarkan, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında diyebiliriz. Yaptığı her işi severek yakından takip ettiğimiz Megastar’ın son paylaşımının altına yazdıkları görenlerin kafalarını karıştırdı. Hayranları fotoğrafa beğeni ve yorum yağdırırken, pek çok kişiye gönderme yaptığı konusunda teoriler ortaya atıldı. Gelin birlikte bakalım. 👇

90’lı yıllardan itibaren Türk pop müziğine yön veren Tarkan, yıllar içerisinde başarısını ve popülerliğini kaybetmemiş bir isim.

Yıllardır yaptığı her parçası hit olan Tarkan’ın özellikle son dönemdeki tutumu, sosyal medyada ve magazin gündeminde sık sık konuşulan konulardan.

Son olarak “Geççek” şarkısı ile epey bir dillerde dolanmıştı ünlü isim hatırlarsanız.

Tarkan bu sefer son paylaştığı fotoğrafın altına yazdıklarıyla Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hayvan barınağında bir görevlinin, elindeki kürekle bir köpeğin başına vurarak katletmesine tepki gösterdi. Bu durum herkesin takdirini topladı.

Tarkan daha önce konu hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

‘İzleyemedim üzüntümden bu korkunç görüntüleri. Bu nasıl bir caniliktir ve bu caniliğe tanık olanlar ne vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan bir daha utandım. Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara işkence yapan bu canilerin. Gerçi hep diyoruz bunları ama o sözüm ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar hep. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar suçlular kayıtsız kaldıkları için.’

“Doğrulanmış Söz gümüşse sükut altındır 🙂 Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. O da bana yeter. Susarım o yüzden. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz 😉✌️🫶”

Ünlü şarkıcının yıllardır çizgisinden hiç çıkmadığını söyleyen hayranları, her koşulda kendisinin yanında olacaklarını dile getirdi.

“Biz seni biliyoruz, gerisi hikaye.”

“Tarkan bu ülkenin başına gelmiş en güzel şeylerden biridir.”

Üstü kapalı bahsedildiği için konuyu anlamamış olsalar bile ne olursa olsun Tarkan’a hak verdiğini söyleyenler de vardı.

Tarkan’ın neden bu tepkiyi verdiğini bilen hayranları ise bu direnişinde ona destek oldu.

“Biz senden razıyız Tarkan!”

Hadi bakalım geliyor gelmekte olan. Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Geçtiğimiz Haftaya Damga Vuran Skandallar ve Dedikodularla Gıybet Kazanını Fokur Fokur Kaynatıyoruz! 🔥

Bizimkiler’in Ulviye’si Güzin Çorağan Hayatını Kaybetti: