içinde

Merve Boluğur “Senin Gibi Hatunu Elinden Kaçıran Adama Ne Denir?” Sorusuna Verdiği Cevapla Gündem Oldu

Geçtiğimiz ay Ali Fuat Paşa Yalısı’nda görkemli bir düğünle evlenen Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın ilişkisini duymayan kalmamıştır. Bir süredir ilişkilerinde problem yaşadıkları iddia edilen çiftin geçtiğimiz günlerde boşanacakları öğrenildi. Boşanma h…

Merve Boluğur “Senin Gibi Hatunu Elinden Kaçıran Adama Ne Denir?” Sorusuna Verdiği Cevapla Gündem Oldu

Geçtiğimiz ay Ali Fuat Paşa Yalısı’nda görkemli bir düğünle evlenen Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın ilişkisini duymayan kalmamıştır. Bir süredir ilişkilerinde problem yaşadıkları iddia edilen çiftin geçtiğimiz günlerde boşanacakları öğrenildi. Boşanma haberlerinin ardından Merve Boluğur’un bir takipçisine verdiği göndermeli cevap ise dikkat çekti. Gelin Boluğur’un o cevabına birlikte bakalım…

2 Ekim’de DJ Mert Aydın’la nikah masasına oturan Merve Boluğur’un mutluluğu bulması tüm sevenlerini çok sevindirmişti.


İlişkilerini sosyal medyadan yaşamayı seven ünlü çiftin evlilikleri tüm hızıyla devam ederken Boluğur’un yüzüksüz yaptığı paylaşımlar kafalarda soru işareti bırakmıştı.


Son zamanlarda eşini paylaşmayı bırakan Boluğur’un baba evine döndüğü iddia edilirken kötü haber geldi.


Sosyal medya hesabından “Olmadı teşekkürler… Hayat bu… Mert’e de mutluluklar güzel günlerimiz için teşekkürler” diyerek ayrıldıklarını açıklayan Boluğur ve Aydın’ın 18 Kasım’da resmi olarak boşanacakları öğrenildi.


Boşanma haberlerinin ardından bir takipçisinin “Senin gibi hatunu elinden kaçıran adama ne denir?” sorusuna “Benim de noksanlıklarım var ama delikanlıyımdır.” diyen Boluğur’un cevabı çok konuşuldu.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

18 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

İlişki Terapisti Selin Karacehennem’in “Bakire Olmadığınızı Söylemeyin” Çıkışı Sosyal Medyayı İkiye Böldü