içinde

Merve Boluğur ve Mert Aydın’n Boşanma Haberi Aşkta Yüzü Gülmeyen Goygoycuların Diline Düştü

İlişkileriyle gündeme bomba gibi düşen Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturarak bir ömür boyu mutluluğa evet demişlerdi. Merve Boluğur’un yıllar sonra yeniden yüzünün gülmesine sevinen hayranları Boluğur ve Aydın’ın boşanm…

Merve Boluğur ve Mert Aydın’n Boşanma Haberi Aşkta Yüzü Gülmeyen Goygoycuların Diline Düştü

İlişkileriyle gündeme bomba gibi düşen Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturarak bir ömür boyu mutluluğa evet demişlerdi. Merve Boluğur’un yıllar sonra yeniden yüzünün gülmesine sevinen hayranları Boluğur ve Aydın’ın boşanma haberinin ardından yıkıldı. Merve Boluğur’un boşanacaklarını duyurduğu paylaşımın ardından sosyal medyada birçok kişi Boluğur’a destek oldu. Gelin tüm detaylara birlikte bakalım… 👇

2 Ekim’de nikah masasına oturan Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın ilişkileriyle çok konuşulan isimler arasında yer alıyor biliyorsunuz ki.


Aşklarını sosyal medya üzerinden yaşamaktan geri durmayan çiçeği burnunda çiftin yaptıkları paylaşımlar ve özellikle de Merve Boluğur’un eşi için yazdıkları sık sık gündem oluyordu.


Fakat ünlü çiftten hayranlarını şoke eden bir haber geldi. Bir süredir ayrıldıkları iddia edilen çiftin boşanacağı öğrenildi.


Evlilikleriyle ses getiren ünlü çiftin boşanma haberleri de bir o kadar ses getirdi. Merve Boluğur’un haberi doğrulamasının ardından boşanma haberi Twitter’da gündem oldu.


İşte Merve Boluğur ve Mert Aydın’ın boşanmasına gelen bazı tepkiler;


👇


👇


Kırmızı ruj önemli tabii


👇


Hadise’de bu guruptaydı değil mi?


👇


“Sonunda doğru kişiyi bulmuşsundur ama artık sen yanlış kişisindir.”


👇


Göz yaşım pıt 😢


Anlaşılan bu ilişkide gönüllerin kazanını Merve Boluğur oldu. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yasak Elma’nın başrolü Şevval Sam, art arda çölde verdiği pozları paylaştı

Son Günlerde Adı Seda Akman’la Anılan Cem Yılmaz’ın Tescilli Güzellerle Dolu Aşk Hayatını İnceliyoruz