içinde , ,

Murat Boz’la Sevgili Olduğu Söylenen Ayça Ayşin Turan Kim?

Alp Navruz ile bir yıllık birlikteliğini noktalayan güzel oyuncunun Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edildi!

Bir Dönem Özcan Deniz’leymiş! Murat Boz’la Sevgili Olduğu Söylenen Ayça Ayşin Turan’ın Geçmişini İnceliyoruz

Son dönemin en popüler oyuncularından biri olan Ayça Ayşin Turan, hakkındaki aşk iddialarıyla gündeme bomba gibi düştü. Alp Navruz ile bir yıllık birlikteliğini noktalayan güzel oyuncunun Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edildi! Olayın aslı ne zaman ortaya çıkar bilmiyoruz ama gelin, aşk iddiaları ile gündeme gelmişken Ayça Ayşin Turan’ın geçmişteki ilişkilerini detaylı şekilde ele alalım.

Önce Ayça Ayşin Turan’ı yakından tanıyalım.


25 Ekim 1992 tarihinde Sinop’ta dünyaya gelen Ayça Ayşin Turan çocukluğundan beri oyunculuğa ilgi duyuyordu. Bu yüzden İstanbul Üniversitesinde Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nü okumayı tercih etti. Dinle Sevgili dizisi ile oyunculuk dünyasının kapılarını aralayan Ayça Ayşin Turan, ardından Karagül dizisi ile popülerlik kazandı. Daha sonra Altınsoylar, Meryem, Zemheri, Arıza, Hakan: Muhafız ve Ada Masalı dizilerinde başrol olarak yer aldı. Turan’ın ilk sinema filmi ise Sevimli Tehlikeli oldu.
Güzel oyuncunun hayali aslında oyunculuk değildi.


Müzik odaklı bir çocukluk geçiren Ayça Ayşin Turan, çocukluk yıllarından üniversiteye kadar keman çaldı. Müziğin hayatının merkezi olduğunu söyleyen güzel oyuncu, bir yandan da filmlerin nasıl çekildiğini çok merak ediyordu. Bu merakı onu Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nü okumaya itti.
Hayranlarının yol arkadaşı olduğunu belirtiyor.


‘Sevilmek ve takip edilmek çok güzel bir duygu. Ne kadar beğeni alacağımı düşünerek paylaşım yapmıyorum. Her zaman gerçeklikten yanayım, bu yüzden doğal olmayı tercih ediyorum. Aldığım mesajlar ve bana gösterdikleri sevgi çok güzel. Onlar benim yol arkadaşlarım.’ diyerek takipçileriyle arasındaki derin bağa işaret ediyor.
Şimdi asıl konumuza gelelim.


İlk olarak 2016 yılında İstinyePark’ta Ümit Oruç ile görüntülenen güzel oyuncunun ilişkisi bu şekilde ortaya çıkmıştı. Ancak çiftin ilişkisi uzun sürmedi ve ikili kısa bir süre sonra ayrılık kararı aldı. Birçok ünlü isimle anılan Ümit Oruç hakkında pek bilgi bulunmasa da kendisinin iş insanı olduğu söyleniyor.
Daha sonra Özcan Deniz’le sette yakınlaşmaya başladı.


Yönetmenliğini yaptığı Sevimli Tehlikeli filmi için Ayça Ayşin Turan’a şans veren Özcan Deniz ile güzel oyuncu, çekimler sırasında yakınlaştı ve o dönem aşka yelken açtı. İkilinin arasındaki 20 yaş, o dönem sosyal medyada tepkilere neden oldu. Her fırsatta Özcan Deniz’e övgüler yağdıran ve onunla çalışmanın kendisi için büyük bir şans olduğunu dile getiren güzel oyuncunun bu ilişkisi de çok sürmedi. İkilinin aşkı film seti tamamlandıktan kısa bir süre sonra son buldu.
Dizi aşkı gerçeğe dönüştü: Aras Aydın’la aşk yaşamaya başladı.


Reyting kurbanı olan Altınsoylar dizisinde başrolü paylaştığı Aras Aydın ile aşk yaşayan güzel oyuncu, sosyal medyadan samimi fotoğraflar paylaşarak aşklarını ilan etti. Ne yazık ki çiftin ilişkisi de dizi gibi kısa ömürlü oldu ve çift, ilişkisini kısa sürede sonlandırdı.
Alp Navruz’la evlenmesi bekleniyordu.


Ada Masalı dizisinde iki âşığı canlandıran ikilinin dizi aşkı gerçeğe dönüştü. Ancak yakın zamanda, bir yıldır ilişki yaşayan çiftin ayrılıklarına dair haberler yapıldı. İddialar karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikilinin bir süre sonra gerçekten de ayrıldığı ortaya çıktı. Evlenmeleri beklenen çiftin ayrılık haberi hatta Alp Navruz’un güzel oyuncuyu aldattığının iddiası duyanları şaşkına çevirdi. Yakışıklı oyuncu ise elbette bu duruma sessiz kalmadı: ‘Hakkımda çıkan haberleri hayretle okudum. Hiçbir gerçekliği olmayan bu yazı, kötü niyetli kişiler tarafından ele alınmış. Her ilişki zamanla yıpranabilir ve kişiler arasında anlaşmazlıklar yaşanabilir. Biz ilişkimizi karşılıklı konuşarak saygı çerçevesinde noktaladık.’ açıklamasında bulundu.
Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.


O Ses Türkiye 2021’in Yılbaşı Özel programında sahne alan güzel oyuncu, bu sayede Murat Boz ile tanışma şansına erişmişti. İkili geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme’de bir mekânda gece boyunca sohbet etti. Gecenin sonunda dans ettiler ve Murat Boz, Ayça Ayşin Turan’a sarılarak veda etti. Ardından Turan’ı kapıya kadar uğurladı. Bu olayın ardından akıllara ‘Yeni bir aşk mı doğuyor?’ sorusu geldi. İkilinin aşk iddiasını yalanlamaması da söylentileri güçlendirdi. Yakında çıkar kokusu, değil mi?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Ünlü model Heidi Klum iç çamaşırlı, kızı gecelikle kamera karşısına geçti

Merve Boluğur, akıl sağlığıyla ilgili yapılan yorumlara isyan etti